Alkemie – poznaj nowy wymiar kosmetyki naturalnej

Alkemie to połączenie wiekowych tradycji, wiedzy zielarzy, szeptunek i uzdrowicieli, profesorów botaniki, chemii i fizyki z najnowszymi odkryciami kosmetologii. Wierzymy, że kosmetyk powinien być swoistym pokarmem dla skóry. Działać długotrwale i wielowymiarowo, tak by nasz naturalny skórny ekosystem, miał możliwość powrotu do równowagi, która jest jej niezbędna, do prawidłowego funkcjonowania.


Najnowocześniejsze surowce
Informacje o składnikach i ich unikalnych właściwościach, czerpiemy u źródeł, od ludzi, którzy każdy z naszych surowców badali przez lata, by wyekstrahować z nich to co najcenniejsze. Wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejsze surowce, pochodzące ze zrównoważonych, ekologicznych źródeł, których skuteczność potwierdzona została badaniami klinicznymi. W naszych produktach znajdziesz niespotykanie wysokie stężenie każdego z nich, ponieważ mamy dowody na to, że właśnie wtedy osiągniemy pełnię zamierzonych efektów. By mieć pewność, że dotrą we wskazane przez nas miejsce, wykorzystujemy w pełni naturalne peptydy biomimetyczne i promotory przenikania przeznaskórkowego. Działają one jak swoiste nośniki i magiczne wytrychy dla wszystkich substancji, które zawarliśmy w recepturze. Jak widzisz, żaden z surowców nie znalazł się w składzie przez przypadek. Połączenie najnowszych zdobyczy technologii ze skutecznością
składników aktywnych to w chwili obecnej jedyny skuteczny sposób na spełnienie wymagań coraz bardziej świadomych konsumentów. Dobieramy surowce tak by działały nie w 3D, nie w 4D, a w 5D na wszystkie zmysły i płaszczyzny, które powinniśmy skorygować by uzyskać pełnię zamierzonego efektu. Tworzymy kosmetyki, których sami chcemy używać. Dlatego możesz być pewna, że w naszych produktach znajdziesz wyłącznie substancje, które pozytywnie wpłyną na Twoją skórę i samopoczucie. Sprawdź nas, odważ się odkryć Alkemie!


Odkryj nas – linie kosmetyków Alkemie

Anti Age – odmładzająca moc natury rozkodowana, Innowacyjna, luksusowa linia kosmetyków naturalnych o neurokosmetycznej aktywności.
Microbiome – rewolucja w podejściu do terapii skóry wrażliwej, zawierają bogactwo najwyższej jakości surowców organicznych o udowodnionym działaniu regenerującym, łagodzącym i nawilżającym skórę.
Snow White – to zupełnie rewolucyjne podejście do wybielania i rozjaśniania przebarwień z wykorzystaniem naturalnej, zaawansowanej neurokosmetyki i efektu fotoluminescencji.
Nature’s Treasure – antidotum na stres cywilizacyjny, stworzyliśmy dla Was super-produkty z super-owoców o super-działaniu. Po ich zastosowaniu skóra nie ma wyjścia – po prostu musi wyglądać dobrze i promiennie.