Czas na cuda – Ekocuda! Nadchodzi wiosenna edycja Targów Kosmetyków Naturalnych

Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych to cykliczne wydarzenie skupiające miłośników oraz producentów kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich. To doskonała okazja do poznania nowych marek, spotkania ich twórców oraz zakupu ulubionych eko produktów. Najbliższa edycja już 26 – 27 marca (po raz pierwszy) we Wrocławiu oraz 9 – 10 kwietnia w Warszawie. Wstęp dla odwiedzających targi jest bezpłatny.

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda są wyjątkowym wydarzeniem, które skupia ogromną liczbę wystawców, marek i produktów w jednym miejscu. To niepowtarzalna okazja do spotkania pasjonatów kosmetyków naturalnych – zarówno tych, którzy je wytwarzają jak i świadomych konsumentów, którzy chętnie po nie sięgają. Oferta wystawców obejmuje m.in.: kosmetyki do pielęgnacji ciała, włosów, do makijażu, a także dedykowane konkretnej grupie odbiorców – dla kobiet, mężczyzn czy dzieci. Łącznie wszystkie edycje wydarzenia przyciągnęły dotąd około 242 000 odwiedzających.

Po trudnym dla branży targowej czasie pandemii, powracamy do formuły stacjonarnej. Pozwala ona na spotkanie na żywo wystawców, którzy chętnie zapoznają odwiedzających ze swoimi produktami, opowiedzą o ich właściwościach i procesie powstawania. Podczas targów będzie można przetestować, powąchać i sprawdzić kosmetyki na własnej skórze, a także zasięgnąć cennych porad i poznać innych miłośników naturalnej pielęgnacji – mówi Zuzanna Mierzejewska, pomysłodawczyni i właścicielka marki Ekocuda oraz Targów Kosmetyków Naturalnych.

W tym roku, na warszawskich Ekocudach, poza standardową opcją zakupu, poznania producentów, marek i ich wyrobów przywrócona zostanie także forma warsztatów i wykładów, które w ramach poprzednich edycji zawsze cieszyły się dużą popularnością wśród uczestników.

 

  • Ekocuda Wrocław odbędą się w dniach 26-27 marca w Tarczyński Arena Wrocław przy al. Śląskiej 1. 

Odwiedzających zapraszamy w godzinach 11.00-19.00 w sobotę, a w niedzielę 11.00-18.00 Wstęp bezpłatny

Szczegóły i lista wystawców: https://ekocuda.com/targi/wroclaw/ 

 

  • Ekocuda Warszawa odbędą się w dniach 9-10 kwietnia w Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. 

Odwiedzających zapraszamy w godzinach 11.00-19.00 w sobotę, a w niedzielę 11.00-18.00. Wstęp bezpłatny

Szczegóły i lista wystawców: https://ekocuda.com/targi/warszawa/