Ekocuda online już po raz 7!

Wiosenny powiew kosmetycznych nowości

 

Wiosenna edycja targów Ekocuda to obowiązkowe wydarzenie dla miłośników kosmetyków naturalnych już od ponad 4 lat. Z uwagi na trwającą pandemię, targi odbędą się w przestrzeni online. Organizatorzy jak zawsze zadbali o to, by uczestnicy otrzymali nie tylko najświeższe nowości rynkowe i najlepsze produkty, ale również dużą dawkę wiedzy od ekspertów. Podczas weekendowego wydarzenia (24-25 kwietnia) swoje produkty przedstawi prawie 100 marek, nie zabraknie również specjalnych promocji oraz edukacji! 

Wiosna to wyjątkowy czas, kiedy natura budzi się do życia. Żegnamy zimę, a witamy nową energię! To także doskonały moment, by zadbać o swoje ciało i przygotować się na nadchodzące ciepłe dni. Kosmetyki naturalne, których szeroką paletę zaprezentują wystawcy podczas 7. już odsłony targów Ekocuda online, będą w tej odnowie bardzo pomocne. 

Od początku istnienia targów Ekocuda, czyli już od ponad 4 lat, wiosenna edycja jest zawsze wyjątkowa. Zarówno producenci, dystrybutorzy, jak i miłośnicy kosmetyków z niecierpliwością czekają na ten ekocudny weekend. Formuła online sprawia, że każdy, bez względu na miejsce zamieszkania, może uczestniczyć w naszym wydarzeniu. mówi Zuzanna Mierzejewska, organizatorka targów i właścicielka marki Ekocuda. Dodaje: Niezmiennie ważny jest dla nas aspekt edukacyjny, dlatego również targi online wzbogacone są o wykłady specjalistów z branży. Podczas najbliższej edycji, tradycyjnie już odbędzie się Tydzień ekspercki, w ramach którego uczestnicy będą mogli wziąć udział w live’ach na Instagramie oraz zdobyć wiedzę o ekokosmetykach od ekspertów. Liczba uczestników, którzy biorą udział w tych wydarzeniach potwierdza nam, że członkowie społeczności chcą poszerzać swoją wiedzę z zakresu świadomej pielęgnacji i potrzebują profesjonalnego doradztwa.

Siłą Ekocudów są przede wszystkim naturalne i wysokiej jakości produkty. Oprócz marek, które regularnie obecne są na targach (niektóre od 1. edycji z 2016 roku), pojawią się również nowości, czyli marki debiutujące ze swoją ofertą. Nie zabraknie także kosmetycznych premier i promocyjnych cen! Obok naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych, dostępne będą też najlepsze produkty do makijażu oraz ekologiczne i naturalne akcesoria. 

Pełna lista wystawców, a także harmonogram spotkań live z ekspertami pojawią się na stronie www.ekocuda.com/targi-online/ na tydzień przed targami. W kalendarzu warto więc zapisać nie tylko 24 i 25 kwietnia, ale także zarezerwować kilka dni na edukacyjny Tydzień ekspercki!