Ekocuda po raz drugi w Gdańsku!

Już 20 i 21 października, na Stadionie ENERGA w Gdańsku, odbędą się największe w Polsce targi kosmetyków naturalnych – Ekocuda. Polscy i zagraniczni producenci zachwycą jakością, zapachami, a także estetyką wykonania swoich produktów. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oprócz możliwości poznania szerokiej gamy produktów, uczestnicy targów mogą spodziewać się również wartościowych warsztatów oraz wykładów w tematyce ekokosmetyków. Wstęp jest bezpłatny.

Ekocuda to święto dla miłośników zdrowego stylu życia i uważnych na skład produktów, które kupują. Właśnie dlatego podczas weekendowego wydarzenia mogą nie tylko skorzystać z niecodziennej okazji wyboru kosmetyków z tak szerokiej oferty, ale także otrzymać cenną wiedzę od ekspertów. Świadomi konsumenci docenią również możliwość bezpośredniego spotkania z producentami kosmetyków, których używają i okazje do podzielenia się swoimi wrażeniami z ich stosowania.

– Wraz z rozwojem rynku kosmetyków naturalnych w Polsce rosną w siłę Ekocuda. Chcemy pokazać, że warto żyć w zgodzie ze sobą i z otaczającą nas przyrodą jednocześnie. Targi cieszą się ogromną popularnością i z każdą edycją wzrasta liczba odwiedzających, a także wystawców. Cieszę się, że już po raz drugi targi zagoszczą w Gdańsku. – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów. Dodaje: Wartością Ekocudów jest także możliwość nawiązania cennych relacji: producentów z klientami, miłośników kosmetyków naturalnych z ekspertami z tej branży. Otrzymuje informacje od uczestników i wystawców, że nie tylko kupili/dotarli do nowych grup swoich klientów, ale nawiązali długofalowe relacje prywatne i biznesowe.

Oprócz możliwości rozmowy z wystawcami i poznania szerokiej gamy produktów, odwiedzający mogą także liczyć na dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty makijażu wykonywanego kosmetykami mineralnymi i ciekawe wykłady poświęcone tematyce zdrowia i naturalnej pielęgnacji.

Nie wahajcie się, odwiedźcie targi w nowej lokalizacji w Gdańsku na terenie Stadionu Energa, poznajcie wystawców z całego kraju i z zagranicy, powąchajcie setki produktów, weźcie udział w warsztatach, posłuchajcie wykładów. Niezapomniane „ekocudowne” wrażenia gwarantowane!