Ekocuda po raz kolejny wirtualnie – już 7 i 8 listopada!

Ulubione targi kosmetyków naturalnych Polek i Polaków powracają! Ekocuda po raz czwarty odbędą się w formie wydarzenia online 7 i 8 listopada 2020 r. Podobnie jak w przypadku poprzednich wirtualnych edycji, tak i tym razem organizatorzy zapraszają na Instagram, gdzie dostępne będą wyjątkowe oferty i promocje przygotowane przez wystawców. To jednak nie koniec atrakcji – wcześniej odbędzie się edukacyjny tydzień, podczas którego eksperci z zakresu pielęgnacji będą dzielić się swoją wiedzą.

 

Pielęgnacja sposobem na dobre samopoczucie

 

Jesienna edycja Ekocudów to okazja, by uzupełnić zapasy kosmetyków, które pomogą w zadbaniu o zdrowe i piękne ciało. Duży wybór produktów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Udział w targach weźmie ponad 100 marek, a wśród nich pojawią się także debiutanci.

 

Targi online cieszą się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony marek, jak i kupujących. Wiele firm jest z nami od początku działania targów, wciąż też przybywa nam nowych marek, które chcą zaprezentować swoje produkty. Na tę specjalną okazję, jak zawsze wystawcy przygotowali wyjątkowe promocje. – mówi Zuzanna Mierzejewska, organizatorka targów Ekocuda. Dodaje: Jesienią warto zadbać o swoją psychikę, która jest tak ważna także dla naszej odporności i zapewnić sobie naturalny relaks. W ofercie wystawców znajdują się produkty idealne do urządzenia domowego spa, co szczerze polecam!

 

Ekocuda wspierają przedsiębiorców

 

Wirtualne targi to również duże wsparcie dla przedsiębiorców, którzy z powodu pandemii zmuszeni byli zamknąć sklepy stacjonarne i zrezygnować z udziału w wydarzeniach. Ekocuda pomagają im w promocji i pozyskiwaniu nowych klientów. Formuła targów online okazała się prawdziwym sukcesem – podczas poprzednich edycji wystawcy zanotowali znaczny wzrost sprzedaży.

 

Wszystko to jest możliwe także dzięki społeczności, jaka powstała wokół wydarzenia. Od początku, czyli od 2016 roku, targi skupiają grono prawdziwych miłośników naturalnej pielęgnacji. Społeczność ta, zawsze obecna na wydarzeniach stacjonarnych, teraz gromadzi się na Facebooku i Instagramie marki.

 

Edukacja na Instagramie

 

Tradycją jest już również tydzień edukacyjny. To wydarzenie, które odbywa się na Instagramie Ekocudów – tam w formie live’ów wypowiadają się eksperci, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniami.

 

– Nie zapominamy o edukacyjnym charakterze Ekocudów – tydzień poprzedzający targi to czas, kiedy nasz Instagram pełen jest live’ów z ekspertami. Profesjonaliści doradzą m.in. jak wybierać kosmetyki, a także jak wykonać makijaż z użyciem naturalnych produktów. – zapewnia Zuzanna Mierzejewska.

 

Warto więc zadbać o siebie z Ekocudami i wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. By być na bieżąco, wystarczy śledzić profile Ekocudów na Instagramie i Facebooku!

 

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/ekocudacom

https://www.instagram.com/ekocuda

https://www.linkedin.com/company/ekocuda.com/