EKOCUDA PO RAZ TRZECI W POZNANIU!

Szykuje się ekocudowny weekend w stolicy Wielkopolski – Poznań to od lat niekwestionowany lider wśród ośrodków targowych w Polsce. Jednak targi poświęcone wyłącznie naturalnym kosmetykom są w tym mieście ewenementem. Wszyscy zainteresowani naturalną pielęgnacją i zdrowym stylem życia powinni więc zapamiętać tę nazwę, datę oraz miejsce: Ekocuda, 23-24 listopada, centrum Concordia Design.

 

Ekocuda zawitają do stolicy Wielkopolski już po raz trzeci i jak zapewnia Zuzanna Mierzejewska – pomysłodawczyni targów oraz właścicielka marki Ekocuda – nie ostatni. – Tłumy, jakie pojawiły się na dwóch edycjach imprezy, które tu dotąd zorganizowaliśmy dowodzą, że w Poznaniu jest wielu miłośników natury i inspirowanych nią kosmetyków. Nie możemy więc odebrać im przyjemności poznawania tych produktów i bliższego z nimi obcowania – mówi Zuzanna Mierzejewska, dodając że Ekocuda właśnie po to zostały stworzone. 

 

Zobacz, powąchaj, dotknij, posłuchaj…

 

Tylko Ekocuda gromadzą tak różnorodną gamę polskich, ale też zagranicznych marek kosmetyków inspirowanych naturą. Co ważne, w trakcie targów można te wszystkie ekologiczne, organiczne, wegańskie produkty nie tylko zobaczyć. Odwiedzający 23-24 listopada centrum Concordia Design będą mieli okazję sprawdzić, jak one pachną, jaką mają konsystencję, zasięgnąć fachowej rady od ekspertów, poznać ich skład i kupić to, czego potrzebują. Na targach pojawi się wiele produktów idealnych do pielęgnacji skóry w sezonie jesienno-zimowym (często niedostępnych w masowej sprzedaży), które świetnie sprawdzą się np. w roli nietuzinkowych prezentów. Nie zabraknie też kosmetyków do makijażu. Szykuje się również kilka ciekawych premier. 

 

Dodatkową atrakcją poznańskich Ekocudów będą inspirujące wykłady dotyczące m.in. naturalnych sposobów dbania o urodę oraz warsztaty makijażu. Praktycznych rad w dziedzinie make-up’u na pewno udzielą eksperci ze specjalizującej się w produkcji kosmetyków mineralnych firmy Pixie Cosmetics, która współpracuje z wieloma szkołami wizażu i została sponsorem poznańskich Ekocudów. Dla wybierających się na targi po raz pierwszy dodajmy, że wstęp jest bezpłatny.

 

Wyjątkowy event w wyjątkowym miejscu

Jak widać Ekocuda to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, tworzone przez ludzi i dla ludzi zafascynowanych bogactwem otaczającej nas przyrody, chcących żyć w zgodzie z naturą, troszczących się o własne zdrowie, ale też o kondycję naszej planety. Jako takie, targi wymagają więc wyjątkowej oprawy. Zlokalizowane w sercu Poznania (przy ul. Zwierzynieckiej 3) centrum Concordia Design z pewnością im ją zapewni. Znajduje się ono w odrestaurowanym budynku Starej Drukarni, którego renowacja została przeprowadzona tak, by zachować niepowtarzalny charakter miejsca, ale jednocześnie nadać mu nowoczesnego, kreatywnego ducha.  

 

Wpisz do kalendarza:

Wydarzenie: targi Ekocuda

Miejsce: Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań

Data i czas: sobota 23 listopada w godzinach od 11.00 do 19.00; niedziela 24 listopada w godzinach od 11.00 do 18.00