Targi Ekocuda online już 5 i 6 września – przygotuj swoje ciało na jesień!

Dobre wieści dla miłośników naturalnej pielęgnacji – Ekocuda online powracają w kolejnej odsłonie! Już w weekend 5-6 września, instagramowy profil marki zapełni się najlepszymi naturalnymi kosmetykami w wyjątkowych ofertach. W ramach wydarzenia, w dniach 28 sierpnia – 6 września, odbędzie się również Ekocudny Tydzień, czyli ogromna dawka wiedzy w formie live’ów z ekspertami!

 

Oddana społeczność

 

Czy można przenieść atmosferę, która towarzyszy targom stacjonarnym do przestrzeni online? Okazuje się, że tak! Ekocuda udowadniają to już od dwóch edycji online, które są odpowiedzią na panującą sytuację. Wrześniowa edycja to już 3. odsłona targów, które do tej pory przyciągnęły dziesiątki tysięcy fanów naturalnych kosmetyków.

 

– Targi online to doskonały sposób na to, by połączyć społeczność zbudowaną wokół Ekocudów niezależnie od lokalizacji. Dzięki internetowi wystawcy i kupujący z całej Polski mogą spotkać się w jednym miejscu – na naszym Instagramie, gdzie dzielą się wiedzą, poradami, spostrzeżeniami oraz opiniami na temat produktów. – mówi Zuzanna Mierzejewska, organizatorka targów Ekocuda i właścicielka marki. Dodaje: Z każdą kolejną odsłoną wydarzenia online, notujemy więcej uczestników, co pokazuje nam, że pomysł organizacji targów w tej formie był trafiony.

 

Przygotowania do jesieni czas zacząć?

 

Zbliżające się targi to okazja, by zadbać o ciało po lecie i przygotować je na jesień i zimę. Każda pora roku to bowiem inne wymagania i zabiegi pielęgnacyjne, którym należy poddać nasze ciało. Warto więc wyposażyć się w kosmetyki, które nawilżą naszą skórę po letnim opalaniu, a także takie, które zadbają o jej komfort podczas jesiennej pogody.

 

We wrześniowej edycji udział weźmie niemal 100 marek, zarówno polskich, jak i zagranicznych, które przedstawią swoje produkty. Każda z firm przygotowała z tej okazji wyjątkowe atrakcje
i promocje. Gdzie szukać informacji o tym, jakie marki pojawią się w najbliższej edycji? Wszystkiego dowiedzieć się można na profilach Ekocudów na Instagramie oraz Facebooku, a także na profilach wystawców. 

 

Ekocudny Tydzień – wiedza prosto od ekspertów

 

Organizatorzy zapraszają jednak nie tylko na wirtualne zakupy, ale również na spotkania z ekspertami. W ramach targów odbędzie się Ekocudny Tydzień, podczas którego eksperci i ekspertki będą dzielić się swoją wiedzą w zakresie pielęgnacji, makijażu czy ekologii. Warto więc być na bieżąco i śledzić transmisje live na Instagramie Ekocudów. Tam można również zadawać pytania i dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. 

 

– Z niecierpliwością czekamy na wrześniową odsłonę targów. Poprzednia, czerwcowa edycja, przeszła nasze najśmielsze oczekiwania – materiały wystawców wyświetlono aż 1,7 mln razy! Takie zainteresowanie bardzo nas cieszy, zwłaszcza w tych niepewnych czasach. Dla wystawców targi to doskonała okazja na to, by przedstawić swoją ofertę i dotrzeć do osób zainteresowanych naturalnymi produktami, dlatego internetowe edycje targów to duże wsparcie również dla nich. podsumowuje Zuzanna Mierzejewska.

 

By wziąć udział w Ekocudach online, wystarczy wejść na Instagram Ekocudów. Tam znajdują się wszystkie informacje o wystawcach i ich ofertach, a także live’y z ekspertami Ekocudnego Tygodnia. Warto dołączyć do tej społeczności i przy okazji zadbać o swoje ciało na jesień!