ebook

Ebook

E-book „Sekretnik świata kosmetyków naturalnych. Od produkcji do promocji” to minikompendium wiedzy opracowane w przystępny sposób przez ekspertki i ekspertów, zajmujących się na co dzień kwestiami związanymi z branżą kosmetyków naturalnych i ekologią. Swoją wiedzą podzielili się m.in. dr Joanna Uchańska, Katarzyna Konopa, dr Ida Dulińska-Molak, Dorota Steliga czy Justyna Żukowska-Bodnar. Z 14 artykułów oraz 5 wywiadów dowiecie się m.in. o certyfikatach, recepturach, greenwashingu czy wpływie cyklu dobowego i menstruacyjnego na sposób pielęgnacji.


Serdecznie zapraszamy do lektury!
Pobierz ebooka

Link do pobrania wyślij na adres:

* TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez administratora: Ekocuda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 26/141; 02-306 Warszawa), posiadającą nr KRS 0000938750; nr NIP 701-106-33-38, w celu przesłania e-booka, w celach marketingowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że podanie moich danych osobowych w formularzu jest dobrowolne i niezbędne do zrealizowania zawartego w nim zapytania, że mam prawo do dostępu do moich danych, ich poprawiania, wycofania zgody, oraz o innych informacjach, zgodnie z art. 13 RODO, określonych w Polityce prywatności.

TAK, chcę e-mailowo otrzymywać bezpłatne e-booki, newsletter i inne materiały reklamowe/promocyjne/informacyjne o targach organizowanych Ekocuda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 26/141; 02-306 Warszawa), posiadającą nr KRS 0000938750; nr NIP 701-106-33-38 i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Ekocuda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na podany adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać powyższą zgodę w dowolnym momencie oraz o innych informacjach zgodnie z art. 13 RODO, określonych w Polityce prywatności.