Mokosh Cosmetics na targach Ekocuda w Warszawie

Na najbliższych targach Ekocuda w Warszawie (17-18.11) tradycyjnie już będzie gościć marka Mokosh Cosmetics. Mokosh jest z nami od początku i za każdym razem jej stanowisko cieszy się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. W asortymencie Mokosh znajdziecie produkty do pielęgnacji ciała i twarzy, wszystkie stworzone z naturalnych i organicznych surowców, o pięknych i inspirujących zapachach.

Jeżeli szukacie niebanalnego prezentu, który spodoba się każdemu miłośnikowi naturalnej pielęgnacji poproście zespół Mokosh o zapakowanie zakupionych kosmetyków w eko pudełko na prezent wypełnione watą drewnianą – ta usługa jest gratis. Doradcy Mokosh pomogą Wam w doborze produktów do zestawu tak, aby trafiły w gust i potrzeby Waszych bliskich.

Z okazji naszych targów Mokosh przygotuje dla Was dodatkowe rabaty, warto więc w ten dzień odwiedzić stanowisko marki i skorzystać z wyjątkowej oferty. Mokosh ma jeszcze jedną niespodziankę. O godzinie 14.30 w sobotę (17.11) technolog Mokosh Cosmetics Natalia Kulik wygłosi wykład "Ekstrakty roślinne pod lupą" nt. metod otrzymywania ekstraktów roślinnych, różnic jakości uzależnionych od metod otrzymywania i pochodzenia surowca, zawartości składników aktywnych w ekstraktach i ich dobroczynnego wpływu na skórę. Serdecznie zapraszamy!