Podkład do zadań specjalnych. Poznaj naturalny, kryjący podkład Annabelle Minerals

Niedoskonałości skóry ma prawie każda z nas. Drobne wypryski, zaczerwienienia czy pajączki można dyskretnie zakamuflować odpowiednim kosmetykiem. Jak wybrać ten, który nie pozostawi efektu maski i będzie dobrze krył? Poznaj odpowiedź.

Podkład kryjący Annabelle Minerals polecamy właścicielkom cer normalnych, suchych oraz widocznie zaczerwienionych. Gama kolorystyczna jest tak szeroka, że z pewnością każda z nas odnajdzie w niej swój odcień. Podkłady mineralne łączą w sobie właściwości pielęgnacyjne oraz zalety profesjonalnego make-upu.

Naturalny skład

Mineralny podkład kryjący to 100% naturalnego i maksymalnie prostego składu. Sypki produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki:
• Tlenek cynku o właściwościach przeciwzapalnych;
• Dwutlenek tytanu, który tworzy barierę przeciwsłoneczną (SPF 30);
• Tlenki żelaza nadające kolor;
• Mikę, która rozświetla.

Na zaczerwienienia i pajączki

Posiadaczki cery naczynkowej z widocznymi pajączkami oraz te z nas, które borykają się z wszelkiego rodzaju zaczerwienieniami i podrażnieniami, mogą z powodzeniem stosować podkład kryjący typu mineralnego. Podkład ten nie tylko wpływa łagodząco na skórę, ale też zapewnia dobre krycie. Sypki produkt maskuje zaczerwienienia i widoczne naczynka, nie podrażniając przy tym cery. Z tego powodu może być używany także przez osoby ze skórą atopową czy skłonną do alergii.

Niekomedogenny skład, który kryje

Formuła mineralnych podkładów kryjących Annabelle Minerals zawiera wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. Niekomedogenny i nieaknegenny skład daje gwarancję, że produkty te z powodzeniem mogą być stosowane przez osoby zmagające się z trądzikiem i wypryskami. Krycie nie przypomina tego, który można uzyskać za pomocą tradycyjnego podkładu. Jest wysokie, ale niemal niewyczuwalne na skórze i niemal… niewidoczne. Stosowanie podkładu mineralnego o właściwościach kryjących nie wiąże się z obciążeniem skóry. Produkt tego typu nie pozostawia efektu maski, a jedynie daje lekkie muśnięcie. Niedoskonałości są jednak widocznie zatuszowane.