WWWŁOSY wywiad

1. Mój początek przygody z ekokosmetykami…
Ekokosmetyki są ze mną od początku mojej przygody ze świadomą pielęgnacją włosów. Oleje i naturalne składniki pomogły moim włosom odzyskać blask i siłę po zniszczeniu ich rozjaśniaczem, a powrót do henny przywrócił im mój ulubiony kolor i grubość. Kto raz spróbuje naturalnej pielęgnacji i mądrze dobierze ją do swojego typu włosów, nigdy z niej nie zrezygnuje.

2. W mojej pracy najbardziej cenie…
Uwielbiam uczyć ludzi, w tym kierunku skończyłam studia i jest to moja życiowa pasja. Moim celem jest takie dzielenie się wiedzą, by każdy chciał spróbować poprawić swoją pielęgnację i stan włosów. Cieszę się, gdy widzę sukcesy swoich “podopiecznych” i cenię ogrom doświadczenia i nauki, jaki mogę wynieść ze współpracy z ludźmi.

3. Zgodziłam się zostać Ambasadorką Ekocudów, ponieważ…
Ekocuda to najlepsze targi kosmetyczne, w jakich kiedykolwiek brałam udział! Uwielbiam każdą składową targów: wystawców, odwiedzających, świetną organizację. Jako Ambasadorka czuję się wyróżniona, ale też współodpowiedzialna za Targi Ekocuda. Chcę swoją obecnością dodawać im jeszcze więcej wartości i sprawić, by oprócz kosmetyków, można było zdobyć przy okazji mnóstwo wiedzy, motywacji i inspiracji.

4. Mój ulubiony ekokosmetyk…
Postawię na olej! I to nie byle jaki, bo zimnotłoczony, nierafinowany z czarnuszki. Nadaje się on do olejowania skóry głowy, brody, włosów. Ma właściwości przeciwzapalne, więc świetnie poradzi sobie z łagodzeniem łupieżu, swędzenia czy stanów zapalnych. Olej z czarnuszki nada blask i elastyczność włosom na długości, a mężczyźni docenią go jako wielofunkcyjny kosmetyk do skóry twarzy i pielęgnacji brody. Ma też cudowny zapach, który docenią fani organicznych, naturalnych, oryginalnych aromatów!

5. Jakie wyzwania/plany na dalsze lata działalności?
Wybrałam sobie taką ścieżkę kariery, w której wyzwania się nie kończą. Samo prowadzenie firmy jest trudnym zadaniem, dlatego chcę rozwinąć się na tyle, by stworzyć zgrany zespół, w którym każdy ma swoje miejsce i możliwość rozwoju.

W branży kosmetycznej, chciałabym stworzyć swoją markę kosmetyków, to jednak długa i wyboista droga! Nie wystarczy wiedzieć, jakie kosmetyki chce się stworzyć. Procedury, przepisy, badania, pozwolenia: to wszystko zajmuje czas i wymaga dużych nakładów energii i, nie ukrywajmy, pieniędzy.

A w przestrzeni internetowej, systematycznie dostarczać kolejne porcje wiedzy, porządkować już dostarczone, a także zestawiać tematy i treści tak, by każdy mógł z łatwością i za darmo dowiedzieć się wszystkiego o pielęgnacji włosów.