Wyjazdy i warsztaty

Ekocuda wchodzą w slow mode!

 

SPA dla ciała i duszy

Ekocuda wyjazd z warsztatami w stylu slow to propozycja spędzenia trzech dni w wyjątkowy sposób i w wyjątkowym towarzystwie! Nasz wyjazd to SPA dla ciała i duszy.

Niepowtarzalna okazja do spotkania wspaniałych osób, nawiązania nowych znajomości i przyjaźni. Te kilka dni to idealny czas na odpoczynek, relaks z dala od miasta i codziennego pośpiechu! Każdy dzień wypełniony będzie warsztatami, które pozwolą na regenerację ciała i umysłu.

 

 

DLA KOGO?

Kreatywne warsztaty skierowane są do kobiet, które chcą oderwać się od codzienności, spróbować czegoś nowego, poznać osoby o podobnych zainteresowaniach i wartościach, a nawet nawiązać nowe przyjaźnie. To wyjazd dla osób, które lubią naturę, sielski klimat, domowe eko jedzenie i dobrą zabawę w świetnym towarzystwie. A wszystko to w przepięknym otoczeniu! Nieważne ile masz lat. Z nami poczujesz się wspaniale!

 

GDZIE?

Wyjazd i warsztaty odbywają się w wyjątkowym miejscu – Ale Wioska, która będzie tylko do naszej dyspozycji. Będziesz mieszkać w cudownej, luksusowej jurcie – czyli mongolskim namiocie. Jurty  zlokalizowane są na ponad trzyhektarowym terenie prywatnym, z dala od turystycznego zgiełku. Miejsce położone jest zaledwie godzinę drogi od Warszawy. Każda jurta (trzy lub czteroosobowa) stylizowana na mongolski namiot, posiada  własną kuchnię i łazienkę. Na miejscu dostępne jest leśne SPA z sauną i ruską banią a także kąpielisko utworzone w standardzie eko basenu. Oczywiście zadbamy też o Twój żołądek, wszystkie posiłki są 100% naturalne i eko.

CO BĘDZIESZ ROBIĆ?

Zadbaliśmy o to, abyś przez te kilka dni mogła zrobić coś TYLKO DLA SIEBIE, a także poznać nowych ludzi. Warsztaty pozwolą na relaks ciała i duszy  a także kreatywne działania.

W programie:

 • 3 sesje jogi: relaksacyjna na wieczór i pobudzająca o poranku.
 • Joga twarzy metodą Yogattractive, dzięki której poznasz proste technik liftingu, relaksacyjne, które będziesz mogła wykonywać później sama w domu.
 • Warsztaty robienia kosmetyków naturalnych, które poprowadzi technolog. Wszystkie kosmetyki będziesz mogła zabrać do domu.
 • Niepowtarzalne warsztaty aromaterapii z wyjątkowymi olejkami marki MOKOSH.
 • Warsztaty wicia wianków.
 • Wieczorna kolacja i powitalny grill.
 • Kąpiel w ruskiej bani!
 • Codziennie pyszne i ekologiczne śniadania i obiadokolacje (również w wersji vege i vegan).

To jeszcze nie koniec! Na każdą uczestniczkę będzie czekać naturalny upominek od marki Needit Nature. 

 

KIEDY?

 • Szczegóły wkrótce.

KOSZT WYJAZDU

Cena: 1 699 zł.

 • Dojazd własny
 • Możliwość łączenia w grupy na życzenie

Kontakt

Jeśli chciałabyś wziąć udział w naszym warsztatowym wyjeździe napisz do nas e-mail: kontakt@ekocuda.com 

W tytule maila napisz ‘WYJAZD”. Odpowiemy na wszystkie pytania. Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, zadzwoń: 693 520 281.

Liczba miejsc ograniczona. 

Do zobaczenia!

Partner wyjazdu