4organic

4organic
4organic to firma zrodzona z pasji, zainteresowań, wiary w wartość zdrowych i bezpiecznych produktów i przekonania o działaniach dziś z myślą o przyszłości. 

Nasze płyny do higieny intymnej to pierwsze w Polsce produkty tego typu z certyfikatem AllergyCertified! W składzie nie ma barwników i zapachów. Produkty są w 98,5% naturalne, a ich bazą jest organiczny wyciąg z liści aloesu. Stworzyliśmy linię, w której każdy znajdzie coś dla siebie – od dzieci, przez nastolatki, po kobiety dojrzałe – jest też coś dla mężczyzn! Zapraszamy. 

Derma
Derma Eco Baby to produkty dla najmłodszych już od pierwszego dnia życia. Linia składa się z godnych zaufania, hipoalergicznych i organicznych produktów do codziennego użytku. W delikatny, a zarazem skuteczny sposób pielęgnują ciało, skórę i włosy dziecka. Produkty są całkowicie bezpieczne dla zdrowia naszych dzieci. Każdy z produktów Derma Eco Baby został opracowany w taki sposób, aby zapobiegać problemom skórnym.

Certyfikowane produkty Derma Eco Baby są gwarancją najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa.

Każdy produkt otrzymał aż cztery certyfikaty:

Asthma-Allergy Denmark oraz Allergy Certified – dla certyfikowanych produktów hipoalergicznych, wolnych od alergenów. Bez zapachów i bez barwników.

Ecocert Organic Cosmos – dla certyfikowanych produktów organicznych (chusteczki nawilżane Derma Baby nie mają Ecocert).

Nordic Ecolabel – dla certyfikowanych produktów przyjaznych środowisku i nietestowanych na zwierzętach.

Gwarantują one, że nasze produkty są bezpieczne dla zdrowia i środowiska.