JANE IREDALE

jane iredale to prekursor makijażu mineralnego, który jest jednocześnie przedłużeniem codziennej pielęgnacji skóry. Założycielką marki jest Jane Iredale, kobieta sukcesu, wieloletnia wizażystka i charakteryzatorka gwiazd Hollywood.

Kosmetyki oprócz silnie skondensowanych minerałów, zawierają antyoksydanty, ekstrakty roślinne, witaminy i inne składniki aktywne. To pierwsza na świecie firma, której produkty nie tylko upiększają, ale także chronią, leczą i korygują wszelkie niedoskonałości skóry. Makijaż jane iredale jest polecany przez lekarzy dermatologów i kosmetologów nawet po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych.

Jak na EKO MARKĘ przystało, jane iredale nie testuje produktów na zwierzętach, co poświadczają certyfikaty PETA i Leaping Bunny. Z kolei fundacja The Skin Cancer Fundation rekomenduje wybrane kosmetyki jane iredale jakie szerokie spektrum ochrony przeciwsłonecznej UVA i UVB.

Podczas targów będzie można poczuć magię minerałów jane iredale na własnej skórze – o to zadbają wizażystki sklepu Fontanna Młodości.