Alchimia DoctorB

Alchemia DoctorB to włoska firma rodzinna, która powstała z pasji i zamiłowania do matki natury. Mieszkamy i pracujemy we Włoszech, na górze Grappa. Zanurzeni w Parku Natury tej świętej góry, tworzymy nasze wyjątkowe kosmetyki. Po latach pracy i studiowania nauk takich jak Kinezjologia, Naturopatia, Zielarstwo, Alchemia, Farmacja opracowaliśmy metodę zwaną “PuzzleKey”.

Stworzyliśmy 5-cio elementowe kosmetyki sięgając do żywiołów: Ognia, Ziemi, Metalu, Wody i Drewna. Oferujemy Tobie 5 osobowości, 5 możliwości zmiany. Tworząc nasze kosmetyki, dokonaliśmy skoku kwantowego razem z nasza ziemią, z naturą i z ogromna częścią ludzkości, która chce chronić planetę.

Metoda ta opiera się na monitorowaniu mięśni, jako przekaźnika informacji neurologicznej z naszego ciała. Nasze kosmetyki opierają się na formułach stworzonych przez ludzkie ciało a nie chemików, zawierają one informacje wibracyjną, równoważą częstotliwości komórkowe na poziomie molekularnym, gwarantując w ten sposób zdrowe życie komórek.

U nas nie ma już tylko suchej czy tłustej cery, my odżywimy każdą skórę. Często traumy, napięcia, blokady, które powstają w fizycznym ciele, powodują złe samopoczucie psycho-fizyczne, a w następnym kroku wyrzucamy to na zewnątrz. Z biegiem czasu nasza skóra staje się podrażniona, swędząca, odwodniona, powstają przebarwienia i zmarszczki. Wszystkie te problemy mogą być wyleczone, dobierając odpowiednie kosmetyki z naszej serii.

W naszej ofercie znajdziecie, kremy, wibracyjne esencje kwiatowe, serie oczyszczającą, a przede wszystkim coś, czym się szczycimy, olejek „reperacyjny”, który pokona wszelkie trudności, z jakimi zmaga się Twoja skóra.

Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas targów.