Alilla

Linia EKO

Powstała w duchu lesswaste z myślą o zdrowiu i środowisku. Eko to połączenie naturalnych cieni do powiek wraz z elegancką paletką z drewna Merbau z wymiennymi cieniami.
Idealne rozwiązanie jeśli tak jak my dbasz o zredukowanie odpadów i zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko.

Sadzimy drzewa! W geście wdzięczności i w trosce o środowisko za każdą zakupioną u nas paletkę posadzimy jedno drzewo.

Linia Mineralna

To coś dla osób które chcą cieszyć się naturalnym i bezpiecznym makijażem. Lekka formuła która wydobędzie Twoje naturalne piękno bez efektu maski. Doskonały dla delikatnej i wrażliwej cery. Świetnie sprawdzi się w przypadku cery tłustej, mieszanej a także suchej. Odpowiedni dla alergików oraz vegan.

O nas

ALILLA Cosmetics opowiada historię kobiet, które chcą być wolne. Wolne od chemicznych dodatków w kosmetykach, od składników pochodzenia zwierzęcego, od cierpienia zwierząt. My nie tworzymy piękna my pomagamy je wydobyć, bo wierzymy, że prawdziwe piękno jest w każdym z nas.
Piękno tkwi w naturze, z której czerpiemy inspiracje abyś mogła cieszyć się lekkimi i naturalnymi kosmetykami do makijażu. Naturalne piękno, wydobędziesz dzięki naturalnym kosmetykom.

Nasza misja

Nasza misja to dostarczać bezpieczne produkty najwyższej jakości i rozwijać się w kierunku zdobycia ważnej pozycji na rynku kosmetycznym, aby zrewolucjonizować podejście do produkcji kosmetyków w trosce o zdrowie oraz środowisko.