Aloe Lola

Aloe Lola – marka która powstała w 2021 roku w Krakowie. Początek marki to miłość do aloesu, poszukiwania kosmetyków do naturalnego makijażu i chęć „odchudzenia” kosmetyczki ze zbędnych fluidów, ciężkich pudrów, uczulających i nietrwałych tuszy do rzęs i nikomu niepotrzebnych kosmetyków kolorowych. Z tej mieszanki zrodził się pomysł kosmetyków aloesowo- mineralnych, przetestowanych na własnej skórze, spełniających kilka funkcji jednocześnie ( tusz do rzęs i odżywka w jednym, cienie do powiek będące korektorem i produktem do brwi jednocześnie, krem BB nadający lekki kolor, z filtrem UV i posiadający świetne właściwości pielęgnujące i minimalny INCI). W myśl zasady: zero waste – nie kupuj zbędnych kosmetyków, a to co znajdziesz w Aloe Loli wykorzystasz na wiele sposobów i zużyjesz do ostatniej kropli.

Aloe Lola to marka tworzona przez duet: mamę kosmetolożkę i córkę. Mama pilnuje składów i pielęgnacyjnych właściwości produktów , a córka Lola odpowiada za użytkową i estetyczną stronę całej marki.
Obie wkładają w rozwój marki mnóstwo swojej energii i pasji. Dzięki temu zaangażowaniu, Aloe Lola każdego dnia podbija serca kobiet w każdym wieku i na całym świecie.