Anwen

Marka Anwen to innowacyjne i świadome podejście do pielęgnacji włosów oparte na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Tworząc receptury naszych kosmetyków jako pierwsi w Polsce bierzemy pod uwagę tak ważny czynnik jak porowatość włosów, który jest najbardziej miarodajny przy doborze odpowiednich dla nich składników aktywnych.
Włosy o różnej porowatości – wysokiej, niskiej i średniej – wymagają różnego rodzaju substancji pielęgnujących. Niemniej ważna jest równowaga pomiędzy trzema grupami składników aktywnych, które znajdują się w kosmetykach do włosów: proteinami, emolientami i humektantami, na którą stawiamy nacisk przy tworzeniu produktów marki Anwen.
Dzięki tym koncepcjom kosmetyki Anwen są lepiej dopasowane do potrzeb włosów i przez to bardziej skuteczne. Za sprawą optymalnie dobranych składników, włosy o wysokiej porowatości odzyskują utracony blask i stają się gładsze, a te o porowatości niskiej zyskują objętość i lekkość, której im brakowało.
Za jakością naszych produktów stoją kompleksowe badania, nowoczesne i naturalne surowce, bogate składy oraz wysokie stężenia substancji aktywnych dobranych tak by wpływały pozytywnie zarówno na zdrowie, kondycję jak i wygląd włosów.
W Anwen tworzymy wyłącznie takie kosmetyki, których same chcemy używać, takie, które poleciłybyśmy najlepszej przyjaciółce!