Azeta Bio

Marka Azeta Bio produkuje organiczne pasty do zębów bez fluoru oraz organiczne kosmetyki do codziennej higieny i pielęgnacji niemowląt, małych dzieci i ich mam.
Do wyrobu swoich produktów Azeta Bio używa tylko certyfikowane składniki organiczne, bezpieczne od 0m+, wspierające zdrowy styl życia.
Wszystkie kosmetyki są przyjazne środowisku naturalnemu i spełniają najostrzejsze normy i standardy europejskie. Zostały przebadane dermatologicznie a także pod kątem ryzyka wystąpienia alergii. Nie zawierają glutenu i są odpowiednie dla Wegan.
Opakowania wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu i nadają się do ponownego przetworzenia.
Pasty Azeta Bio zdobyły srebrną Perłę Rynku Kosmetycznego 2019 i jako jedyne w Polsce posiadają stojącą tubę typy “airless”.
To, co wyróżnia markę to zastosowanie olejku Inca Inchi, bogatego w kwasy Omega 3,6,9, w serii pielęgnacyjnej dla całej rodziny. Roślina Inca Inchi (inaczej Sacha Inchi, Plukenetia Volubilis Linneo) uprawiana jest w Peru, należy do rodziny Euforbiacee a z uwagi na szeroki wachlarz dobroczynnych właściwości dla skóry nazywana jest Złotem Inków.
Azeta Bio oferuje produkty w dwóch kategoriach: Baby Line and Mum Line