Barberians

Założona w 2015 roku przez Ulrika Larsena i Petera Madsena duńska marka Barberians Copenhagen oferuje wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne, specjalistyczne produkty barberskie i stylowe akcesoria do golenia, które zaspokoją oczekiwania współczesnego mężczyzny na luksusowy produkt do pielęgnacji skóry i zarostu. Produkty łączą w sobie wysoką jakość i skuteczność działania, jednocześnie są delikatne dla skóry i zostały stworzone przy użyciu najlepszych, naturalnych składników i materiałów. Inspiracją do stworzenia marki była dzika przyroda Danii oraz tętniąca życiem stolica Kopenhaga.

MISJA MARKI

Barberians Copenhagen to powrót do korzeni i celebracja męskości, której symbolem jest zadbana broda, a pielęgnacja zarostu to również pasja założycieli. Stąd misją marki jest „zdemokratyzowanie” świata piękna i wprowadzenie „prawdziwie duńskiego” asortymentu, dedykowanego do pielęgnacji skóry współczesnego mężczyzny! Przez „prawdziwie duński” asortyment rozumieją minimalistyczne, eleganckie produkty o wysokiej jakości, co nawiązuje do skandynawskiego minimalizmu oraz stylu współczesnego gentelmana.

SKŁADNIKI I OPAKOWANIA

Marka powstała i rozwija się w duchu EKO, a wszystkie składniki użyte do produkcji kosmetyków są naturalne i w większości pochodzą z Danii. Pozyskiwane są m. in. z owoców rokitnika, który znany jest ze swoich prozdrowotnych właściwości i stosowany od ponad 1000 lat w leczeniu problemów skórnych.

To siła skandynawskiej natury zamknięta w eleganckich szklanych opakowaniach o minimalistycznym designie. Przyjemne konsystencje wyróżniają się autorskimi zapachami, komfortem użytkowania i natychmiastowym efektem działania.