Be Organic

Be organic to polska rodzinna marka kosmetyków naturalnych. Stworzona przez matkę i córkę z myślą o produktach, których same chciałyby używać i poleciłyby swoim przyjaciółkom i przyjaciołom.

Bezpieczeństwo stosowania to nasz priorytet, dlatego produkcję powierzyliśmy certyfikowanej fabryce, a nasze receptury opieramy na sile natury, stąd od 97 % do 100 % naturalnych składników. Dbamy też, aby każdy z kosmetyków mógł być używany przez osoby o każdym rodzaju skóry, w tym nawet najbardziej wrażliwej.

Produkty be organic mają za zadanie:

  • spowalniać starzenie skóry,
  • pozostawić skórę nawilżoną i odżywioną ,
  • widocznie działać zarówno w krótkim, jak i długim okresie,
  • dawać zmysłową przyjemność lekkimi formułami i delikatnymi zapachami.

Największą euforię wzbudza w nas uznanie zadowolonych klientek, dzięki którym zostaliśmy docenieni i nagrodzeni (Doskonałość Roku Twój Styl, Mam dziecko Super produkt, Perły Rynku Kosmetycznego czy Qultowy Kosmetyk).

Be organic pozwoli Ci cieszyć się skórą zdrową i pełną blasku bez martwienia się o niebezpieczne substancje, takie jak parabeny, EDTA, sztuczne barwniki czy SLS-y. Dzięki be organic cera wygląda doskonale zarówno z makijażem, jak i sauté.

Ale jest coś jeszcze … be organic to naturalne kosmetyki na każdą kieszeń i dostępne stacjonarnie w drogeriach Super-Pharm, Hebe, Rossmann i innych.