BioOrganika

BioOrganika – „Naturalnie najlepsi”

BioOrganika to największe w Polsce sklepy z kosmetykami naturalnymi. W ofercie znajdziecie ponad 3 tysiące kosmetyków ze wszystkich zakątków świata. Bogactwo asortymentu jaki proponuje BioOrganika jest naprawdę imponujące. Znaleźć tam można zarówno kosmetyki do włosów, ciała jak i twarzy. W oczy rzuca się niezliczona ilość szamponów, olejków i odżywek do włosów. Całość oferty „włosomaniaczek” uzupełniają produkty do koloryzacji: henny i farby roślinne. Kategoria ciało reprezentowana jest przez peelingi, balsamy i masła do ciała, produkty do depilacji oraz higieny osobistej. Wśród kosmetyków do pielęgnacji twarzy można znaleźć ogromną ilość kremów, oraz kosmetyki do oczyszczania i demakijażu. Niektóre z nich możecie przetestować na miejscu.

Sklepy BioOrganika wyróżniają się największą ofertą naturalnych kosmetyków do makijażu, które dodatkowo można na miejscu wypróbować by ocenić np. odcień.

W naszych sklepach znajdziecie także bogaty asortyment środków do sprzątania wiodących firm, które produkują najwyższej jakości produkty ekologiczne. Środki piorące, myjące czy czyszczące nie zawierają agresywnych detergentów, są biodegradowalne i przyjazne dla środowiska.

BioOrganika to nie tylko zwykłe punkty sprzedaży. Regularnie przeprowadzane są rozmaite akcje pro-konsumenckie takie jak, promocje, programy lojalnościowe, bezpłatne dermokonsultacje, warsztaty przygotowania własnych kosmetyków. Każdy kto do nas odwiedzi zawsze może liczyć na profesjonalną poradę wykwalifikowanego personelu. Jesteśmy na bieżąco z nowościami, które pojawiają się na rynku kosmetyków naturalnych. Zawsze staramy się wybrać dla Was jak najbardziej wartościowe i ciekawe produkty.

Zajrzyjcie do sklepów BioOrganika i przekonajcie się że piękno tkwi w naturze.

Nasze sklepy w Warszawie
– ul. Nowolipki 15 (Śródmieście)
– ul. Belgradzka 48 (Ursynów)
– ul. Gocławska 9 (Praga Poł.)
– ul. Sokratesa 13 D (Bielany)