Canabis

Cannabis Medica
Rytuały codzienności
Życie to naturalny rytuał

W Cannabis Medica dbamy, aby każdy dzień był doświadczeniem pełnego czerpania z życia i świadomej troski o swoje potrzeby.
Twój dobrostan to naturalna kondycja, na którą zasługujesz i dzięki której możesz realizować potencjał w unikalny dla siebie sposób. A więc stwórz swoje własne rytuały codzienności. Dokładnie tak, jak chcesz! Z naszą pomocą.
Na nowo zdefiniowaliśmy produkty powstające z konopi siewnych – korzystamy z wiedzy medycznej, którą łączymy z najwyższej jakości surowcami, metodologią produkcji oraz naszą pasją i radością życia.
Posiadamy własne, unikalne receptury opracowane przez doktor nauk medycznych, które oparte są na składnikach 100% pochodzenia naturalnego. Jesteśmy wysokiej klasy manufakturą. Część składników pochodzi z własnych upraw, wszystkie maceraty powstają w naszej rodzinnym laboratorium, pracujemy na najwyższej jakości olejkach eterycznych klasy terapeutycznej. Znamy moc natury i nie wahamy się jej użyć!
Używamy innowacyjnych składników, skomponowanych w doskonałej formule i zamkniętych w biofotonicznym szkle Miron. W najwyższej klasy opakowaniu poza unikatową zawartością, zamknięta jest także nasza miłość i pozytywna energia.

Cannabis Medica pozwala znaleźć równowagę we współczesnym świecie
— wspierając odporność
— koncentrację
— regenerację
— dobry nastrój
— spokojny sen
— zmniejszając napięcie
— dbając o Ciebie i Twoje rytuały codzienności