CLOCHEE

Clochee działa w myśl idei – wróć do natury, tworząc produkty zgodne z normami europejskimi, składające się wyłącznie z wyselekcjonowanych składników naturalnych oraz z certyfikowanych surowców. Firma działa na rynku od 2013 r.
Zespół Clochee przygotowuje ekologiczne kosmetyki, które przybliżą każdego konsumenta do natury. Nie zastąpią one biegania boso po trawie ani słuchania szumu drzew, ale sprawią, że zioła, owoce, kwiaty i oleje zawarte w ich kosmetykach dodadzą każdej skórze wigoru.
Celem firmy jest to, aby wszyscy mieli naturę na wyciągnięcie ręki i świadomie z niej korzystali. Dzięki kosmetykom Clochee nie będziesz martwić się o stan i wygląd skóry. Jeśli żyjesz w dużym mieście, nie musisz tęsknić za kontaktem z naturą, ponieważ Clochee da Ci jej cząstkę.
Filozofia marki
Zajmujemy się tym co kochamy
Większość z nas marzy o tym, by zawodowo robić to co sprawia mu przyjemność i fascynuje. Z takiej potrzeby i marzeń powstała marka „Clochee”. Zajmujemy się tym co kochamy, co nas interesuje i na czym się znamy. Chcemy dzielić się tym z Wami.
Potrzebujemy tego co wy
Chcemy dać wam takie produkty, których sami używamy. Potrzebujemy tego samego: zdrowia, piękna i bezpieczeństwa. Siłą Clochee jest doskonała jakość produktów. Nie idziemy na skróty i nasze kosmetyki zanim staną na półkach, przechodzą restrykcyjną weryfikację. Starannie dobieramy dostawców, skrupulatnie opracowujemy receptury i wnikliwie analizujemy wyniki testów. Nie brakuje nam cierpliwości i pokory. Zanim kosmetyki Clochee trafią do waszych rąk, zostają poddane ocenie ekspertów certyfikujących. Stąd pewność, że są sprawdzone, bezpieczne i w pełni naturalne.
Pokazujemy, że istnieją ideały
Nie ścigamy się z czasem i nie spieszymy się w przygotowywaniu naszych produktów. Oddajemy Wam w ręce produkt dopiero wtedy, gdy jesteśmy w 100% zadowoleni. Szukamy doskonałych surowców, ekologicznych i pięknych opakowań tak długo, aż spełnią nasze wygórowane oczekiwania. Doznania wizualne, zapachowe jak i dotykowe są dla nas tak samo istotne.
Łączymy tradycję z nowoczesnością
Filozofia Clochee stanowi perfekcyjną kombinację natury, tradycji i innowacji. Sięgamy po sprawdzone receptury i składniki z których korzystały nasze prababcie, dodając do tego współczesną wiedzę i możliwości techniczne. Wiemy, że w minerałach, ziarnach, owocach i kwiatach z których korzystali nasi przodkowie drzemią cenne dla nas surowce. Odrzucane przez lata powracają do łask. Dzięki współczesnej nauce i badaniom laboratoryjnym chcemy dać Wam ich czystą i zdrową esencję

Rzetelnie dbamy o środowisko
Nie idziemy na skróty. Budując ekologiczną markę nie zadowalamy się półproduktami. Bierzemy odpowiedzialność za proces tworzenia i opakowania. Nasze otoczenie i ścieżka produkcyjna są dla nas tak samo ważna jak efekt końcowy. Pilnujemy, aby wszystkie opakowania pochodziły z surowców wtórnych lub można było je poddać recyklingowi. Wiemy też, że „mniej znaczy więcej”, dlatego oszczędnie pakujemy nasze produkty.
Propagujemy ekologiczny styl życia
Bierzemy udział w wielu akcjach społecznych i ekologicznych. Pokazujemy Wam, jak łatwo i przyjemnie można dbać o środowisko. Nie moralizujemy, jedynie staramy się rozwijać ekologiczną świadomość. Pragniemy uświadomić Wam ile korzyści może przynieść zwrot „ku naturze” i rozwinąć potrzebę brania odpowiedzialności za otoczenie.