COLABO

ZAPACHY PRZYJAZNE DLA CZŁOWIEKA I ŚRODOWISKA, INSPIROWANE NATURĄ
Marka COLABO to nowe podejście do kwestii zrównoważonego środowiska w świecie perfumerii.
Kolekcja COLABO Fragrances to wody perfumowane o wspaniale inspirujących zapachach, stworzone z inspiracji naturą i w duchu dbałości o nią.
Wszystkie produkty COLABO składają się minimum w 90% ze składników pochodzenia naturalnego. Zadbaliśmy o możliwe prosty skład przy zachowaniu wielowymiarowego zapachu. Zapachy COLABO to: naturalne ekstrakty zawarte w kompozycji, alkohol i woda. Żadnych sztucznych barwników.
• O charakterze każdego zapachu, jego intensywności i długotrwałości decydują naturalne ekstrakty. Na opakowaniu każdego z produktów oznaczyliśmy jakie to ekstrakty i skąd dokładnie pochodzą. Dzięki zawartości wielu ekstraktów w kompozycji, zapachy COLABO są niezwykle ciekawe i złożone, opowiadają liczne historie, zatrzymując na dłużej urok ich wspomnień i emocje.
• Nasze produkty są odpowiednie dla wegan, nie używamy żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Jesteśmy marką przyjazną zwierzętom, co oznacza brak badań na zwierzętach! Wszystkie zapachy z kolekcji COLABO Fragrances mają certyfikację Vegan Society.
• COLABO to produkty według filozofii less waste, dlatego nasze komponenty są przeznaczone do recyklingu i/lub są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu:
– Butelka ze szkła 100ml – może zostać poddana recyklingowi po oddzieleniu atomizera
– Drewniana naturalna nasadka wykonana z jesionu z certyfikatem FSC, wewnątrz wkład w 50% z recyklingu
– Etykieta wykonana w 90% z materiału z recyklingu
– Papierowe opakowanie zewnętrzne – naklejka, składane pudełko, wkładka. Opakowanie jest oparte na farbach wodnych, które sprawiają, że opakowanie nadaje się w pełni do recyklingu
– Całkowita rezygnacja z celofanu
– wszystkie elementy opakowania wykonane w UE – bo piękno człowieka to także poszanowanie jego praw i pracy

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA ZAPACHU I NATURALNEGO PIĘKNA!
Poznaj markę i fantastyczne zapachy z naturalnymi ekstraktami.
A potem – dowiedz się więcej o idei COLABO® i sprawdź, jaki może być nasz wspólny wkład w promowanie pro-środowiskowego podejścia do piękna w branży perfumeryjnej.
Dowiedz się jak dokonywać lepszych codziennych wyborów podczas zupełnie zwyczajnego zachwycania się niezwyczajnymi zapachami