D’ALCHEMY

D’ALCHÉMY to wegańska marka naturalnych i organicznych preparatów pielęgnacyjnych o działaniu anti-aging. Ultranowoczesne, zaawansowane technologicznie receptury oparte na starannie dobranych substancjach aktywnych, wyłącznie roślinnego pochodzenia, wspaniałe konsystencje i niesamowite zapachy, gwarantują skuteczną pielęgnację i spektakularne efekty.

D’ALCHÉMY – WIĘCEJ NIŻ KOSMETYKI NATURALNE

# GENIALNE SKŁADY

Każdy preparat zawiera min. 98% perfekcyjnie dobranych BIO-SKŁADNIKÓW o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych i potwierdzonej badaniami, wysokiej skuteczności. Samo dobro 💚

# HYDROLATY ROŚLINNE ZAMIAST ZWYKŁEJ WODY

Bazą wszystkich kosmetyków pielęgnacyjnych są aktywne biologiczne HYDROLATY roślinne, które dzięki zawartości naturalnych soli mineralnych i olejków eterycznych potęgują działanie preparatów.

# NIEZIEMSKIE ZAPACHY

Stosowanie kosmetyków D’ALCHÉMY to czysta przyjemność! Duża w tym zasługa olejków eterycznych, których niezwykłe mieszanki stały się znakiem rozpoznawczym marki. OLEJKI nie tylko obłędnie pachną, ale mają też wyjątkowe działanie terapeutyczne!

# NIEZWYKŁE KORZYŚCI DLA SKÓRY

Już po pierwszej aplikacji preparatów D’ALCHÉMY można dostrzec różnicę, a przy regularnym stosowaniu – efekty wręcz zadziwiają! Skóra odzyskuje promienny wygląd, staje się wyraźnie młodsza, jędrniejsza, bardziej zrelaksowana. Efekt WOW murowany!

#BEZ SYNTETYKÓW

ale za to w 100% dla wegan i wegetarian, bo marka zrezygnowała z jakichkolwiek substancji odzwierzęcych 🐰 Na próżno szukać tu też syntetycznych substancji aktywnych i zapachów, a jedynie selektywnie dobrane składniki naturalne o udowodnionym działaniu!

# BEZPIECZEŃSTWO I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Minimalistyczne, czarne opakowania to znak rozpoznawczy marki i … nie lada gratka dla znawców piękna! Aluminiowe tuby oraz opakowania ze szkła biofotonicznego, zachwycają prostotą i elegancją, a jednocześnie zapewniają BEZPIECZEŃSTWO i przedłużają trwałość kosmetyków, by zachować ich MOC na dłużej.