Daw Thale

Tajlandia jest mieszanką różnych kultur, miliona barw i cudownych zapachów. To także ikona naturalnego piękna. Pielęgnacja ciała, która jest rytuałem, uroda, świeżość i delikatność to efekt wielowiekowej mądrości i wiedzy o stosowaniu ziół, owoców, kwiatów, olejów i olejków połączone z zabiegami ajurwedyjskimi z Indii oraz technikami uzdrawiania z Chin. Tak właśnie powstała unikalna formuła tajska  dbająca o zdrowie i piękno.

Jesteśmy jedynym importerem w Europie kosmetyków firmy Mystique Arom. Ich preparaty najczęściej produkowane są w manufakturach lub wytwarzane ręcznie. Wszystkie surowce i kompozycje mają gwarancję oryginalności i pochodzenia, co sprawia, że produkty dedykowane są dla osób ceniących sobie unikatowość i wysoką jakość. Kosmetyki z Tajlandii to dar dla zmysłów, to piękno i zdrowie pochodzące z egzotycznych tajskich ogrodów, pól i lasów zwrotnikowych.

Podstawą dbania o zdrowie i urodę w kulturze azjatyckiej jest podejście holistyczne – Dusza, Umysł i Ciało jako niepodzielna całość, głęboki szacunek do przyrody oraz współistnienie subtelnej sieci wzajemnych i nierozerwalnych powiązań z naturą.

Harmonia umysłu i ciała, piękna i zdrowa skóra – to sekret, jaki kryją kosmetyki tajskie.