Ekodrogeria

EkoDrogeria to miejsce, poprzez które chcemy Cię przekonać, że ekologiczne funkcjonowanie jest proste, funkcjonalne i bardziej dostępne niż Ci się wydaje. Nasz asortyment składa się z wyselekcjonowanych, wysokojakościowych i skutecznych produktów, które spełniają normy ekologiczne i posiadają szereg certyfikatów (m.in. Ecocert, Soil Association, BDiH).

Oferta EkoDrogerii jest skierowana nie tylko do miłośników ekologii, lecz również do osób, które cierpią na alergie i inne choroby skórne, zwracają uwagę na skład produktów, a przede wszystkim do tych, którzy szukają dla siebie, dla dzieci i do domu, działających rozwiązań!

Na Targach zaprezentujemy nasze najciekawsze marki. Będą wśród nich: produkty dla dzieci i niemowląt: Jack&Jill, Close Parent, Attitiude, WaterWipes, a także naturalne kosmetyki Sukin, organiczne herbaty English Tea Shop i kompostowalne kawy Moving Beans oraz wiele innych naszych bestsellerowych produktów.

Na zwiedzających będzie czekała sympatyczna obsługa oraz konsultantka – położna p. Emilia Adamczyk, która będzie odpowiadać na pytania związane z ciążą i macierzyństwem.’