Essences

Cała przygoda z ziołami zrodziła się kilka lat temu z zamiłowania dwóch  przesympatycznych osób do holistycznego świata, którzy poszukiwali dla siebie sposobu na relaks, detoks czy też dążenie do równowagi. Interesowali się ziołami, oraz ich właściwościami i dzięki temu zaczęli tworzyć i testować własne mieszanki. Najpierw na sobie, potem na znajomych i przyjaciołach. Z dnia dzień miłośników herbatek przybywało. Każda herbatka to ich „dziecko”, spersonalizowane, z każdym kojarzy się jakaś historia, czy miejsce.
Z czasem ich zainteresowania zaczęły obejmować również stosowanie aromaterapii. Zioła mają ogromną moc i postanowili ją zgłębiać. Wyszukiwali produkty tylko najwyższej jakości u regionalnych dostawców. Przetestowali na sobie dyfuzory różnych firm, by na co dzień używać tylko najlepszych i zaoferować je innym. Sami metodą prób i błędów stworzyli kadzidła czy unikalny spray Palo Santo, które służą do okadzania, odsuwania złej energii i oczyszczania.
Teraz przekazali swoją pasję i doświadczenie, w moje pełne energii ręce, z przekonaniem, iż moja pasja będzie rozkwitała i owocowała nowymi herbatkami, pięknymi aromatami i tylko dobrymi relacjami z innymi. Energia zaprowadziła mnie w to miejsce nie bez powodu. Jestem tu dla Was i przekonana że droga którą wybrałam jest najwłaściwsza dla mnie.