Fito Spa

Fito Spa jest marką kosmetyków naturalnych, bazującą wyłącznie na naturalnych roślinnych składnikach aktywnych, oferującą produkty dla gabinetów spa, med & beauty, jak i produkty detaliczne.
Marka Fito Spa została założona przez Annę Tafelską i Marcina Betlińskiego, ekspertów w dziedzinie zarządzania obiektami Wellness & Spa, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa przy tworzeniu nowych obiektów spa — od początkowych etapów planowania architektonicznego, po szkolenia i zarządzanie kadrą.

 

Co wyróżnia nowości Fito SPA?
• Mamy 100% naturalnych składników aktywnych!
• 0% szkodliwych konserwantów, sztucznych barwników, olejów mineralnych, silikonów, parabenów, perfum, alkoholu, PEG i SLS.
• Do stworzenia kosmetyków wykorzystaliśmy nie 1, a aż 2 wiodące, wyjątkowo bogate oleje z roślin! To znany Wam doskonale olej z rokitnika syberyjskiego i innowacja w Fito SPA – olej z nasion polskich marchwi. Takie połączenie umożliwiło nam stworzenie kosmetyku, który działa jeszcze szybciej i jeszcze skuteczniej niż jego prekursor!
• Kompozycje zapachowe zastąpiliśmy w 100% naturalnymi olejami eterycznymi z werbeny egzotycznej i trawy cytrynowej.
• Pojemniki, w których znajdują się kosmetyki, są wykonane ze szkła. Jest ono całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Nie ma najmniejszego ryzyka, że do kosmetyków dostaną się jakiekolwiek nieprzyjazne dla zdrowia składniki.
• Dbamy o środowisko. Pudełka produktów nadają się do recyklingu i zostały wykonane z proekologicznych materiałów, pochodzących z lasów certyfikowanych w systemie FSC.
• Kosmetyki są wegańskie. Nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego.
• Produkty są wolne od GMO – olejów z roślin genetycznie modyfikowanych.
Mamy 100% naturalnych składników aktywnych!
0% szkodliwych konserwantów, sztucznych barwników, olejów mineralnych, silikonów, parabenów, perfum, alkoholu, PEG i SLS.
Do stworzenia kosmetyków wykorzystaliśmy nie 1, a aż 2 wiodące, wyjątkowo bogate oleje z roślin! To znany Wam doskonale olej z rokitnika syberyjskiego i innowacja w Fito SPA – olej z nasion polskich marchwi. Takie połączenie umożliwiło nam stworzenie kosmetyku, który działa jeszcze szybciej i jeszcze skuteczniej niż jego prekursor!
Kompozycje zapachowe zastąpiliśmy w 100% naturalnymi olejami eterycznymi z werbeny egzotycznej i trawy cytrynowej.
Pojemniki, w których znajdują się kosmetyki, są wykonane ze szkła. Jest ono całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Nie ma najmniejszego ryzyka, że do kosmetyków dostaną się jakiekolwiek nieprzyjazne dla zdrowia składniki.
Dbamy o środowisko. Pudełka produktów nadają się do recyklingu i zostały wykonane z proekologicznych materiałów, pochodzących z lasów certyfikowanych w systemie FSC. Kosmetyki są wegańskie. Nie zawierają żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Produkty są wolne od GMO – olejów z roślin genetycznie modyfikowanych.
Podsumowując, stosując produkty Fito SPA, dbasz nie tylko o siebie, ale i o planetę. Dziękujemy za zaufanie naszej marce i wprowadzenie jej do swojej codziennej pielęgnacji. To m.in. dzięki Tobie kosmetyki z rokitnikiem zawojowały polskim rynkiem kosmetycznym!