GLOV

GLOV®️ jest polską marką specjalizującą się w tworzeniu innowacyjnych akcesoriów do demakijażu i pielęgnacji. Została założona w 2012 roku przez Monikę Żochowską i Ewę Dudzic-Filaseta zgodnie z filozofią “Innowacja w harmonii z naturą”. Aktualnie jest obecna w 60 krajach i zmienia nawyki pielęgnacyjne kobiet na całym świecie.

W swoim portfolio marka posiada produkty do demakijażu, akcesoria do włosów, a także kosmetyki do pielęgnacji. Bestsellerowym produktem GLOV®️ jest rękawica do demakijażu On-The-Go, która usuwa makijaż i dogłębnie oczyszcza skórę wyłącznie przy użyciu wody. Została wykonana z opatentowanego włókna, które jest ponad 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Posiada właściwości elektrostatyczne, dzięki czemu przyciąga makijaż i zanieczyszczenia jak magnes. Rękawica On-the-go idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży. Jest kompaktowa i zastępuje aż pięć produktów do demakijażu twarzy.

Marka GLOV®️ wspiera działania less waste, dlatego zużyte rękawiczki poddaje upcyklingowi i tworzy z nich ławki. Produkty GLOV®️ posiadają międzynarodowe certyfikaty Cruelty Free oraz Vegan. Zostały wielokrotnie nagradzane w topowych plebiscytach kosmetycznych w Polsce i na świecie. Dołącz do świata GLOV®️ i odkryj nową jakość pielęgnacji zgodnej z naturą.