Green Cosmetics

Firma Green Cosmetics s.c. jako pierwsza zastosowała glaukonit w kosmetykach. Olbrzymie pokłady glaukonitu odkryto w gminie Niedźwiada koło Lubartowa. To w lubelskim glaukonicie znajdują się prawdopodobnie największe na świecie złoża bursztynu. Jego drobinki są widoczne w obrazie mikroskopowym glaukonitu i mają dobroczynny wpływ na skórę.

Przygotowaliśmy serię wyjątkowych VEGE kosmetyków, które kompleksowo zadbają o skórę. Dedykowane szerokiej grupie klientek, przeznaczone dla każdego rodzaju skóry i szerokiego spektrum wiekowego. Detoksykują, odmładzają, nadają promienny wygląd. Są bezpieczne nawet dla alergików, przetestowaliśmy na sobie.

Formulacja VEGE kosmetyków Green Cosmetics jest odzwierciedleniem naszej miłości do natury i rodzinnych stron. Jest hołdem dla Lubelszczyzny i jej bogactw.
Z tej miłości powstała seria VEGE kosmetyków z glaukonitem, aktywnymi komórkami macierzystymi liści jabłoni, kompleksem kwasów hialuronowych, niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym, ekstraktami z chabra bławatka, kwiatu bzu czarnego, kory dębu, nagietka, malin, lucerny, grzyba chaga, nasion lnu, olejem z maku polnego, pestek śliwek, pre- , pro- i postbiotykami owsa, betainą i ksylitolem.