Hagi

“WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ OD MARZENIA – ŻEBY ROBIĆ COŚ DOBREGO I DZIELIĆ SIĘ TYM ZE ŚWIATEM.”

Od początku istnienia firmy mocno wierzymy, że włożona w tworzenie produktów miłość i dobra energia wraca. Widzimy to w Waszych komentarzach, opiniach i prośbach o więcej. To dla nas najlepsza motywacja do działania. Pomysł na stworzenie firmy produkującej kosmetyki naturalne zrodził się w głowie Hani – chemiczki i kosmetolożki już w latach 90-tych. Wtedy jednak, trudno było o naturalne surowce i przyjazny rynek dla takich produktów w Polsce. Marzenie pozostało i gdy tylko pojawiła się możliwość, doczekało się swojej realizacji.

“HAGI TO AKRONIM STWORZONY Z PIERWSZYCH LITER IMION ZAŁOŻYCIELEK: H -HANIA, A – AGATA, G – GABRYSIA I I – TO WSZYSCY INNI KTÓRZY POMOGLI STWORZYĆ HAGI.”

Pasją do tworzenia kosmetyków naturalnych Hania zaraziła swoje córki – Agatę i Gabrysię. Weszły razem do laboratorium i zaczęły tworzyć, próbować i wspólnie wymyślać pierwsze produkty. Pomysł na nazwę pojawił się naturalnie. Hagi to akronim stworzony z pierwszych liter imion założycielek: H -Hania, A – Agata, G – Gabrysia i I – to wszyscy Inni którzy pomogli stworzyć HAGI. Dziś Hagi to zespół technologów, kosmetologów, chemików, specjalistów do spraw mjakości, zapachów i bezpieczeństwa, ale przede wszystkim prawdziwych pasjonatów pełnych energii i chęci do działania. Z twórczej energii i ogromnej pasji, a także dzięki sile i wsparciu trzech bliskich sobie mkobiet powstała firma produkująca naturalne kosmetyki o bardzo bogatych składach
dostępne dla każdego.

NASZE WARTOŚCI

AUTENTYCZNOŚĆ. To wartość tworząca Hagi, jej trzon i fundament. Wszystkie kosmetyki sprawdzamy najpierw na własnych skórach zanim wypuścimy je w świat. Powstają jako odpowiedź na żywe potrzeby naszej skóry! PASJA, czyli serce firmy. To tu zrodził się pomysł na stworzenie firmy i tu tkwi źródło motywacji do działania. Hagi to zespół prawdziwych pasjonatów. ZAANGAŻOWANIE, pracowników, właścicielek, ale także firmy, która nie jest obojętna na losy planety i ludzi, zwłaszcza kobiety, które wspiera poprzez dedykowane działania.

CO NAS WYRÓŻNIA?
“JESTEŚMY FIRMĄ W 90% KOBIECĄ I BARDZO NAM ZALEŻY NA WSPIERANIU KOBIET.”

BOGATE SKŁADY – nie oszczędzamy na składnikach, używamy najbardziej skutecznych, naturalnych surowców, bo produkt ma przede wszystkim działać. LOKALNOŚĆ – posiadamy własny zakład produkcyjny na wsi, 70 km od Warszawy. Tworzymy kosmetyki wśród pól i łąk w przyjemnym otoczeniu natury. Jesteśmy 100% made in Poland.
UNIKALNE ZAPACHY – to nasz konik! Uważamy, że produkt oprócz tego, że ma być skuteczny powinien także dostarczać zmysłowej przyjemności podczas aplikacji.
PIĘKNY DESIGN – dobry produkt musi mieć odpowiednią oprawę, dlatego bardzo dużą wagę przykładamy do designu naszych opakowań. Potwierdziły to liczne nagrody w międzynarodowych konkursach designu.
INNOWACYJNOŚĆ – lubimy przecierać szlaki, odważnie kreować trendy i opowiadać o tym, co jest niedopowiedziane. Nasz projekt Phases (3 cykloczułe kremy do twarzy) to zaproszenie do czułej i świadomej pielęgnacji w zgodzie ze zmianami w cyklu menstruacyjnym.
KOBIECOŚĆ – jesteśmy firmą w 90% kobiecą i bardzo nam zależy na wspieraniu kobiet. Od kilku lat wspieramy fundację Rak’n’Roll a także przecieramy szlaki mądrej edukacji w kierunku dbania o siebie i swoje potrzeby. Organizujemy kobiece kręgi, warsztaty i spotkania dziewczyńskie. Wierzymy w siłę kobiet i ich potencjał biznesowy. Staramy się wspierać kobiety w biznesie, to nasza misja.