HEMPÆ

HEMPÆ to nowa polska marka. Jesteśmy bezkompromisowymi idealistami w kwestiach ekologii, zrównoważonego rozwoju, naturalności i jakości, równocześnie fascynują nas nauka i innowacje. Tworzymy kosmetyki pielęgnacyjne i produkty higieny osobistej oparte o moc składników konopnych. Sięgamy po najskuteczniejsze z kannabinoidów, flawonoidów i substancji odżywczych z konopi, jednocześnie wzbogacając je najlepszymi naturalnymi składnikami kosmetycznymi ze źródeł roślinnych, z biotechnologii oraz recyclingu surowców spożywczych. Zobacz co nas wyróżnia:

100% Z NATURY ➜ Używamy jedynie składniki o wartości 1.0 (100%) wskaźnika Natural Origin Index (wg. kosm. standardu naturalności ISO 16128), czyli wyłącznie tych pozyskanych w pełni z naturalnych źródeł.

RADYKALNIE ETYCZNE ➜ Wszystkie produkty są wegańskie i wolne od okrucieństwa. Nasze surowce i opakowania są wolne od deforestacji. Nie używamy pochodnych drewna drzew, nie lubimy Palmy Olejowej ani Soi.

KOMPOSTOWALNOŚĆ ➜ Opakowania zewnętrzne wykonane w 100% z odpadów rolniczych, zadrukowane tuszem z alg i w pełni nadające się do domowego kompostowania. Folie do produktów w kostce wykonane z jadalnych wodorostów.

WZBOGACONE RECEPTURY ➜ Holistyczne, zrównoważone formuły wzbogacone o najlepsze z drogocennych składników aktywnych i odżywczych. Każdy z nich jest potężny nawet w pojedynkę; my znaleźliśmy unikalny sposób, żeby połączyć ich siły.

WYNIKAJĄCE Z NAUKI ➜ Składniki aktywne potwierdzone w badaniach klinicznych. Receptury współtworzone przez naukowców. Efekty udowodnione laboratoryjnie przy użyciu precyzyjnych testów instrumentalnych, nie tylko użytkowych z probantami.

CHARYTATYWNOŚĆ ➜ Przekazujemy 5% naszych zysków, by pozytywnie wpływać na planetę i jej mieszkańców. Troszczymy się o drzewa, zwierzęta, oceany i edukację kobiet w ubogich regionach.

NAJLEPSZE KONOPIE I KANNABINOIDY ➜ Pozyskujemy je wyłącznie z cert. upraw organicznych; a tzw. ‘kannabioidy mniejszościowe’ otrzymywane są z mikroorganizmów dzięki ekologicznym procesom biotechnologicznym.

ZERO SUBSTANCJI PSYCHOTROPOWYCH ➜ Wszystkie produkty są w pełni dozwolone do użycia, całkowicie bezpieczne i wolne od kannabinoidów Δ-8-THC i Δ-9-THC.