HERLA

HER beauty, HER needs, HER femininity… simply HERLA

HERLA – naturalne produkty premium stworzone z miłości do natury i fenomenu kobiety.  

HERLA to polska marka specjalizujących się w produkcji najwyższej jakości produktów przeznaczonych do pielęgnacji twarzy i ciała, wpisujących się w aktualny nurt synergii naturalności z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie biotechnologii. HERLA to kosmetyki dla kobiet, które cenią bezpieczeństwo, komfort i siłę naturalnego piękna. Jako marka HERLA chce edukować, inspirować i motywować kobiety, aby dbały o swoje potrzeby, swoją kobiecość, dokonywały świadomych wyborów oraz nie ustawały w dążeniu do poszukiwania równowagi pomiędzy swoim wewnętrznym i zewnętrznym pięknem.

Nasza filozofia

Jesteśmy marką skoncentrowaną na kobietach i ich potrzebach: potrzebie piękna i samoakceptacji, zdrowia, kobiecości, realizacji pasji oraz świadomego życia w harmonii z otaczającym środowiskiem naturalnym.

Inspiracje

Inspirują nas kobiety na całym świecie oraz ich wielopokoleniowe sekrety pielęgnacji skóry, które kultywują w różnych kulturach i zakątkach Ziemi.

Historia marki

Pomysł rodził się latami podczas licznych podróży po świecie. Herla została stworzona przez dwie kobiety – Krystynę i Natalię, babcię i wnuczkę – reprezentujące dwa odmienne pokolenia, ale połączone silną więzią miłości, empatii oraz potrzebą robienia w życiu rzeczy ważnych i wartościowych.

 

Świat jest piękny

Każdy zakątek świata ma swoją indywidualną roślinność, która odzwierciedla jego charakter, a jego mieszkańcy żyją z nią w symbiozie czerpiąc z niej to, co najlepsze… Dlatego podróże stały się moją pasją. Kilka lat temu zaczęłam zwracać uwagę na styl życia kobiet w różnych regionach świata. Z pasji do natury zaczęłam poznawać i zbierać lokalne produkty kosmetyczne z przeróżnych krajów o unikatowych właściwościach. Podróże i zdobyta wiedza na temat lokalnych surowców zainspirowała mnie do stworzenia marki HERLA – wydobycia tego, co najbardziej wartościowe i połączenia w jedną całość – Krystyna Bednarek, założycielka marki Herla.

Idea marki

Skupia się wokół kobiet – to one tworzą świat Herla i dla nich dedykowane są produkty oraz rytuały pielęgnacyjne.

Nasz cel

To globalny rozwój marki, będący naturalną konsekwencją pasji do odkrywania najlepszych naturalnych surowców z całego świata i tworzenie innowacji, postrzeganych jako powrót do korzeni oraz wieloletnich tradycji.

Produkty Herla

Sercem naszych produktów są naturalne surowce pozyskiwane od zaufanych producentów z najdalszych zakątków świata. Bazujemy na ekstraktach roślinnych oraz życiodajnych olejach naturalnych. Tworzymy formuły z komponentów certyfikowanych przez instytucje ECOCERT, COSMOS i NATRUE. Nasze receptury zawierają od 88% do 100% naturalnych surowców i są wolne od: parabenów silikonów, olejów silikonowych, parafiny, lanoliny, glikoli, etanoloamin i formaldehydu. Stosujemy wysokie stężenia składników aktywnych, co gwarantuje naszym kosmetykom niebywałą skuteczność, którą potwierdzają badania. Produkty Herla są wytwarzane w nowoczesnych warunkach technicznych, zgodnie z wymaganiami GMP, są przebadane dermatologicznie i spełniają surowe normy bezpieczeństwa.

Asortyment

Kolekcja Herla obejmuje produkty do pielęgnacji twarzy i ciała przeznaczone do profesjonalnych zabiegów i rytuałów pielęgnacyjnych w SPA & Wellness, jak również luksusowe kosmetyki do pielęgnacji indywidualnej. Idąc z duchem globalnych trendów komponujemy receptury pod kątem różnorakich potrzeb skóry twarzy i ciała, nie zaś pod kątem jej metryki. Zarówno produkty profesjonalne, jak i detaliczne są dostępne w sklepie online: sklep.herla.eu.

Pielęgnacja indywidualna

Gama do pielęgnacji indywidualnej obejmuje cztery serie do pielęgnacji twarzy: GOLD SUPREME, BLACK ROSE, INFINITE WHITE, HYRDA PLANTS oraz produkty do pielęgnacji dłoni i stóp. W najbliższym czasie pojawią się produkty detaliczne do pielęgnacji ciała.

GOLD SUPREME

to wysoce efektywna, luksusowa kolekcja przeciwstarzeniowa. Przełomowe produkty złotej serii, zrodzone z potrzeby przywrócenia naturalnego blasku i zachowania młodości skóry, posiadają w swym składzie wiodące surowce aktywne. Mikrodrobinki 24-karatowego złota wyrównują koloryt skóry, przywracają jej promienność oraz młodzieńczy wygląd. Aktywna cząsteczka Vitasource™ zwiększa mikrorzeźbę skóry oraz skutecznie przywraca aktywność fibroblastów typową dla komórek o 10 lat młodszych. Bogactwo neuropeptydu zapobiega powstawaniu zmarszczek oraz wygładza te już istniejące. Kompleks 5 roślin – Anti-wrinkle Herbal Complex – wykazuje działanie przeciwstarzeniowe, antyoksydacyjne oraz nawilżające. Stanowi kompleksową kurację i jest doskonałą alternatywą dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Dodatkowo dzięki naturalnym nutom zapachowym każdy produkt z linii pobudza zmysły i uwodzi niezwykłym aromatem.

BLACK ROSE

Black Rose to ekskluzywna seria kosmetyków naturalnych, odpowiadająca na potrzeby najbardziej wymagających kobiet. Unikatowa formuła, stworzona przez wybitnych naukowców laboratorium Herla, zapewnia efekt liftingu i niebywałego odmłodzenia. Kwintesencją kuracji Black Rose jest reaktywacja 14 genów młodości oraz wykorzystanie unikalnego połączenia 3 gatunków róż – czarnej, dzikiej oraz damasceńskiej – jako sekretu młodości i niezrównanego piękna. Zastosowane w każdym produkcie z linii Black Rose drogocenne, opatentowane składniki roślinne gwarantują zmniejszenie objętości i powierzchni zmarszczek oraz rewolucyjny efekt wypełnienia bruzd.

Początek formularza

INFINITE WHITE

Infinite White to luksusowa kuracja eliminująca przebarwienia i wyrównująca koloryt skóry. Opatentowane, synergicznie działające substancje aktywne wpływają na regulacje naturalnego procesu eksfoliacji, skutecznie redukują i rozjaśniają istniejące przebarwienia oraz przeciwdziałają powstawaniu nowych. Staranie skomponowana receptura została wzbogacona o substancje anty-ageing, które niwelują oznaki starzenia, poprawiają elastyczność i jędrność skóry oraz antyoksydanty, wspierające ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Kolekcja składa się z pięciu wysoce skutecznych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji domowej.

HYRDA PLANTS

Hydra Plants to więcej niż pielęgnacja nawilżająca! Swoje niezwykłe właściwości zawdzięcza połączeniu innowacyjnego kompleksu roślinnego, który zwiększa poziom nawilżenia w skórze z bogactwem naturalnych substancji o działaniu anti-age i antyoksydacyjnym. Produkty obfitują w starannie wyselekcjonowane, naturalne oleje, m.in.: jojoba, marula, z pestek winogron i baobabu, które regenerują i odżywiają skórę oraz wzmacniają jej naturalne mechanizmy obronne oraz zapobiegające uracie wody. Zawarte w serii antyoksydanty, witaminy oraz ekstrakty z malin, jabłek, brzoskwini, kiwi, papai i truskawek są jak zastrzyk energii dla skóry! Trwale nawilżona i wzmocniona siłą naturalnych składników cera jest optymalnie odbudowana, niebywale gładka, wygląda świeżo i promiennie. Po prostu młodziej!