Hola Care

HOLA CARE to marka kosmetyków naturalnych, za którą stoją siostry – Baśka i Jola.

Na co dzień mieszkamy w Krakowie. Ale mamy słabość do letnich weekendów na wsi, czy spontanicznych wypadów w góry. W Hola Care pasję łączymy z pracą – bo Holka to poranny uśmiech, żart i przede wszystkim dużo czułości do siebie i swojego ciała. Stawiamy na świadomy wybór i skuteczne działanie!

Nasze kosmetykinaturalne, powstają bez użycia parabenów, silikonów czy alergenów. Wszystkie nasze kremyhipoalergiczne, dlatego nawet największy „wrażliwiec” może bezpiecznie sięgnąć po każdy z nich.

Stawiamy na jakość, skład oraz wydajność. Stworzyłyśmy aksamitne i super wydajne pianki do twarzy oraz do higieny intymnej. W lipcu tego roku nasza pianka Nagietek Lekarski do higieny intymnej zdobyła nagrodę Diament Beauty 2020.

Poszerzyłyśmy też ofertę o naturalne świece sojowe aby stworzyć niepowtarzalny klimat – każdego dnia 😉

W Hola Care dbamy o ciało i duszę. Nie pozostajemy też obojętne na środowisko – wprowadziłyśmy linię butelek na wodę, które podkreślają nasz proekologiczny styl życia.

A nasze manifesto to Carefree Beauty – ciesz się chwilą, a my zajmiemy się Twoją skórę.

PROMOCJA TARGOWA

Stwórz swój własny SET za 128 zł *

Wybierz ulubioną piankę w cenie 49 zł – możesz sięgnąć po Aksamitną piankę myjącą Chaber Bławatek, Aksamitną piankę oczyszczającą Brzoza lub Delikatną Piankę do higieny intymnej Nagietek Lekarski nagrodzoną Diamentem Beauty 2020.

Dobierz do pianki krem z rabatem 20 zł.

Zapłać za swój SET kosmetyków Hola Care 128 zł.