homeliness

Homeliness – polska manufaktura naturalnych świec sojowych i nie tylko

Homeliness to miejsce stworzone z prawdziwej pasji do tego, co piękne, naturalne i unikalne. To znacznie więcej niż sklep internetowy oferujący dodatki do wystroju wnętrz – to jedyna w swoim rodzaju manufaktura naturalnych świec sojowych, świec do ciała, zapachów do pomieszczeń, samochodów, wosków do kominków zapachowych. Wszystkie produkty wytwarzamy ręcznie, starannie dobierając surowce do ich produkcji. Stawiamy bowiem na życie ekologiczne, w zgodzie z otaczającym nas światem.
Dla nas każdy detal ma znaczenie. Dlatego oferowane przez nas produkty są perfekcyjne w każdym szczególe. Dzięki temu staną się idealnym dopełnieniem każdego wnętrza – zarówno domu, mieszkania, samochodu jak i biura. Klimat wnętrz tworzą ludzie, ale też otaczające ich przedmioty i zapachy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by rzeczy te były niepowtarzalne i pozwoliły stworzyć wyjątkowy nastrój.
Zapraszamy do świata Homeliness! Znajdziecie tu Państwo zapachowe świece robione ręcznie, których kompozycje aromatyczne tworzymy z myślą o właściwościach terapeutycznych. Naturalne świece sojowe, relaksują,
odprężają, dodają energii do działania…

Zapal świecę, odpręż się i ciesz się chwilą…