IOSSI

{iossi} to bogate, esencjonalne, wielokrotnie nagradzane receptury. Zapachy, w których można się zakochać! Kosmetyki które czynią cerę promienną i szczęśliwą, sprawią, że codzienna pielęgnacja staje się wyczekiwanym rytuałem. Znajdziesz w nich najwyższej jakości oleje i olejki eteryczne, witaminy, organiczne masła, fermenty, hydrolaty… Klienci pokochali {iossi} całym sercem, a MUA’s wciąż zapewniają o efekcie WOW – i to już od pierwszego użycia.

{iossi} to naturalne, a zarazem technologicznie nowoczesne kosmetyki, które są wygodne w codziennym stosowaniu. Mają lekkie, szybko wchłanialne konsystencje, a przy tym zawierają składniki aktywne w wysokich stężeniach. Wszystkie działają genialnie, znakomicie się prezentują i pachną bajecznie.

{iossi} to nie tylko kosmetyki. Dla nas to styl życia, stan umysłu. Szacunek do ludzi, z którymi współpracujemy, życie w zgodzie ze sobą i w równowadze z naturą. Uważamy, że uczciwy, zrównoważony biznes jest siłą, która może wprowadzać realne zmiany. Realizując kolejne projekty często wracamy do inspirujących słów Ghandiego: Be the change you want to see in the world – Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie.