Kosmetyki Naturalne Justine

W poszukiwaniu urody, zdrowia i wspaniałego samopoczucia poznaj sekrety natury i oddaj swoją skórę w ręce eksperta!

Kosmetyki Naturalne Justine –JUST NATURE jest rodzinną, prężnie rozwijającą się firmą w sektorze zdrowych naturalnych kosmetyków. Zajmujemy się w głównej mierze produkcją kremów, maseł, peelingów, pomadek ochronnych ,mydeł na zimno z roślin oleistych i zielarskich zawierających Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT) omega 3 oraz omega 6 i 9.

Nasze oleje należą do kategorii Olejów Dziewiczych ,,Extra Virgin Oils” co w praktyce oznacza, że po wytłoczeniu mają taki sam skład biochemiczny jaki znajduje się w nasionach roślin oleistych, oprócz tego w sprzedaży posiadamy także pestki, nasiona i zioła roślin leczniczych. Sukcesywnie wprowadzamy do sprzedaży oleje tłoczone w innych regionach świata. Starannie wyszukujemy producentów najwyższej jakości olejów. Zawsze znajdujemy lokalnych producentów spełniających nasze standardy. Uzyskując pewność, że otrzymujemy od nich produkt najwyższej jakości oferujemy go Państwu pod marką JUST NATURE.

NIE DZIAŁAMY OD WCZORAJ!

Nie pojawiliśmy się znikąd…

Posiadając 10 letnie doświadczenie jako kosmetyczka oraz wiedzę w tej dziedzinie postanowiłam zbudować w 100% polską markę kosmetyków naturalnych JUST NATURE.
Oczywiście jak zawsze zaczęło się od potrzeb mojej rodziny, najbliższych i znajomych .Nie mogłam pozostać obojętna patrząc na skutki działania kosmetyków które zawierają w swoim składzie głównie wodę ,konserwanty, peg, sls ,sles ,barwniki…itp, które niestety często zamiast łagodzić stany zapalne jeszcze je nasilały… Tak więc zamiast kupować i wciąż być niezadowolona, sukcesywnie zaczęłam robić wszystko sama z naturalnych składników. Bo przecież każdy z nas zasługuje na to, co najlepsze. Każda osoba gdy raz spróbowała, nie chciała już więcej komercyjnych produktów. Różnica pomiędzy nimi, a kosmetykami naturalnymi jest przeogromna. Naszym priorytetem jest utrzymywanie wysokiej jakości produktów zarówno w zapewnieniu im bezpieczeństwa zdrowotnego jak i wysokich walorów pielęgnacyjnych. Nasze pól produkty należą do klasy Premium, są tłoczone z najwyższej jakości nasion oleistych z naturalnych polskich i zagranicznych upraw, bez zawartości pestycydów oraz chemicznych dodatków. Należą również do sektora zdrowej żywności, są w pełni naturalne, smaczne i posiadają właściwości lecznicze.

Naszym jedynym celem jest dobro i zdrowie naszej skóry dlatego nie pozwalamy sobie na żadne kompromisy w zakresie bezpieczeństwa naszych kosmetyków. Każdy z nich jest skrupulatnie przebadany przez renomowane laboratorium. Mimo iż jesteśmy manufakturą to bezwzględnie przestrzegamy przy produkcji kosmetyków zasady Dobrych Praktyk Wytwarzania Kosmetyków (GMP). Kosmetyki Naturalne JUST NATURE zarejestrowane są w The Cosmetic Products Notification (CPNC).