KRAYNA

Nazywamy się Magda i Damian Rosły. Jako KRAYNA produkujemy wegańskie kosmetyki. Jesteśmy nową marką ale mamy dla Was szczery produkt, oparty tylko na tradycyjnych składnikach pochodzenia roślinnego. To miało być urzeczywistnienie tego, co sami myślimy o pielęgnacji skóry i o życiu w ogóle. Celem było stworzenie serii w 100% wegańskiej, organicznej i do tego lokalnie, w świecie który znamy. Nie musieliśmy szukać daleko, wszystko znaleźliśmy w miejscu, gdzie się wychowaliśmy: pod Więcborkiem, na naszej Krajnie. Udało się.
AY BY KRAYNA to seria czterech kremów do twarzy. Naturalna kompozycja dla indywidualnych potrzeb wszystkich typów skóry. Nazwa „AY” nawiązuje do okrzyku radości. To w końcu manifest letniej krainy zamkniętej w butelce.
Nazwa każdego kremu pochodzi od jednego z wiodących składników:
AY1 Chaber (Cornflower),
AY2 Rdest (Water Pepper) ,
AY3 Kasztanowiec (Chestnut) i AY4 Babka lancetowata (Plantain).
Produkty opakowaliśmy w smukłą szklaną butelkę ze sterylnym dozownikiem – pompką zapewniającym bezpieczeństwo dobrodziejskim składnikom oraz wygodę codziennego użytkowania.
Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego. Nasze produkty zostały certyfikowane znakiem ekologicznym VEGAN, przyznawanym przez Towarzystwo Wegańskie – Vegan Society i znakiem V Fundacji Międzynarodowy Ruch na rzecz zwierząt Viva!