KROPLA RELAKSU NATURALNY MAGNEZ

Firma : Banex

Marka : Kropla Relaksu naturalny magnez

Jesteśmy polskim producentem i dystrybutorem ekologicznych produktów kosmetycznych i terapeutycznych na bazie magnezu, a nasze produkty poza minerałem Mg wyróżniają się wyselekcjonowanymi , bioaktywnymi koncentratami roślinnymi, bogatymi w witaminy, oraz makro i mikroelementy.

Zawartość BIOaktywnych składników naturalnych od 95,5% do 80%.

Opakowania dla magnezu terapeutycznego zostały wykonane z trzciny cukrowej ( wolne od ftalanów i BPA).

Wszystkie produkty Kropla Relaksu łączą w sobie pielęgnację na wysokim poziomie ze skutecznością magnezu uczestniczącego w większości procesów biochemicznych na poziomie komórkowym.

Zawierają wysoce przyswajalny chlorek magnezu w połączeniu z koncentratami roślin- są to składniki nawilżające i zatrzymujące wodę w naskórku, poprawiające elastyczność, przywracające komfort i miękkość.

Ułatwiają przenikanie substancji aktywnych, działają przeciw zapalnie i antybakteryjne. Dodatkowo wzmacniają naczynia krwionośne, poprawiają metabolizm, odbudowują barierę ochronną. Kropla Relaksu to kosmetyki które dostarczają magnez i jednocześnie dbają o naszą skórę.

Nasze kosmetyki posiadają badania dermatologiczne i mikrobiologiczne dla każdego produktu i są bezpieczne dla osób z problemami skóry, alergików, kobiet w ciąży, matek karmiących, osób starszych oraz dzieci.

Nie posiadamy w składzie : SLS, sztucznych barwników, konserwantów, silikonów.

Przywracamy zdrowie i piękno Twojej skóry