Lille Kanin

Czysta miłość w butelce! Chcąc zapewnić swojemu dziecku jak najlepszy rozwój, wielu rodziców dba o podawanie swoim pociechom najwyżej jakości posiłków, często z certyfikowanych upraw. Taki cel przyświecał założycielce marki Lille Kanin, Tinie Søgaard, która stworzyła dedykowaną dzieciom pielęgnację o “czystym” składzie, zawierającą wyłącznie certyfikowane, ekologiczne składniki. Jako matka dwóch córek Tina rozumie, jak ważne jest zaufanie do stosowanych produktów, których używają rodzice do pielęgnacji delikatnej skóry dziecka. Produkty pielęgnacyjne Lille Kanin są 100% bezpieczne dla skóry niemowląt oraz neutralne dla środowiska i mogą być stosowane przez cały okres dzieciństwa jak również przez całą rodzinę.

MISJA MARKI

Produkty Lille Kanin zostały opracowane tak, aby z największą troską dbać o skórę maluszka, zapewniając mu najlepszy start w życie oraz wspierać mamy podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.
Wszystkie produkty są testowane dermatologicznie i posiadają certyfikaty gwarantujące bezpieczeństwo i potwierdzające najwyższą jakość, takie jak:

• Ecocert COSMOS Natural,

• AllergyCertified,

• Asthma Allergy Nordic,

• Vegan Trademark

• Nordic Swan Ecolabel,

Uzyskanie tych certyfikatów wymaga spełnienia przez producenta wielu restrykcyjnych wymagań dotyczących doboru składników oraz opakowań jak i procesu produkcji kosmetyków. Dzięki temu możesz czuć się całkowicie spokojna nakładając Lille Kanin na skórę swojego dziecka.

SKŁAD I OPAKOWANIA

Dbanie o skórę Twojego dziecka to dla Lille Kanin najważniejsze zadanie. Wszystkie składniki są wegańskie i certyfikowane, aby zapewnić 100% bezpieczeństwo. Do produkcji stosowane są wyłącznie roślinne surowce, opakowania powstają z materiałów nadających się do recyklingu, a etykiety z odpadów resztkowych z trzciny cukrowej aby zmniejszyć negatywny wpływ produktów na klimat i środowisko.