Lovingeco

Lovingeco – to polska marka wysokiej jakości kosmetyków stworzonych wyłącznie ze składników naturalnych. To kwintesencja tego, czego potrzebujemy dla zdrowego, młodego wyglądu i dobrego samopoczucia.
Kosmetyki Lovingeco powstają z miłości do natury i pasji tworzenia. Ich głównym pomysłodawcą jest Zuzanna Kalman – ceniony polski technolog, od lat opracowujący receptury dla wielu firm kosmetycznych. Autorka naszych preparatów, jako jedna z pierwszych w Polsce, rozpoczęła tworzenie kosmetyków naturalnych i organicznych. Obecnie, gdy produkty naturalne są coraz bardziej poszukiwane, z wielkim zainteresowaniem śledzi nowości surowcowe, wybiera interesujące, nowatorskie składniki i wdraża je do kolejnych linii kosmetycznych.

Kosmetyki Lovingeco są odpowiednie dla wegan. Nie zawierają składników odzwierzęcych, a jedynie surowce naturalne, pozyskiwane w sposób etyczny. Nasze laboratorium dokłada wszelkich starań, aby kosmetyki były bezpieczne, a klienci, którzy po nie sięgają, w pełni usatysfakcjonowani.
Lovingeco – to kosmetyki, które kochają kobiety i doceniają mężczyźni.