MAGNUS FILM MAKEUP SHOP

Magnus Film Makeup Shop – w tym roku zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z pierwszym na świecie PROBIOTYCZNYM PODKŁADEM ESSE. To absolutnie rewolucyjny, ORGANICZNY podkład w kremie, w którego składzie którego znajdują się PREBIOTYKI i PROBIOTYKI, które są pokarmem dla mikrobiomu skóry. Podkład zawiera filtr SPF 30, który nadaje cerze wyrafinowane, subtelne glow – dzieje się tak poprzez system mikroluster odbijających UV. Tego kosmetyku nie można porównać z niczym co znałaś do tej pory. Skóra w pełni oddycha, podkład nie gromadzi się w załamaniach skóry, jest w pełni bezpieczny dla środowiska zarówno jako opakowanie jak i w kontakcie z wodami raf koralowych czyli najczulszego biosystemu planety. Absolutny nr 1 pośród podkładów.

Magnus Film Makeup Shop to marka powołana przez Izabelę Karwacką – charakteryzatorkę filmową, która od lat dzieli się ogromnym doświadczeniem zdobytym podczas blisko 30-letniej pracy z Aktorkami na planach filmowych.
❤️❤️❤️
Wykształciła ponad 200 Charakteryzatorek i Makijażystek. Jej pasją jest dzielenie się wiedzą również z Kobietami spoza branży. Obserwując, jak wiele błędów w makijażu i pielęgnacji jest popełnianych przez dezinformacje marketingowe, postanowiła specjalistyczną wiedzą charakteryzatora wynieść na światło dzienne, organizując specjalistyczne kursy charakteryzacji i wizażu oraz prowadząc sklep z wybranymi, naturalnymi kosmetykami do pielęgnacji i makijażu.
💚💚💚
W naszej ofercie między znajdziesz probiotyczne kosmetyki ESSE i mineralne do makijażu LILY LOLO.