MASH

MASH Natural Beauty to polska marka kosmetyków do pielęgnacji ciała eko premium, która powstała z chęci połączenia natury z nowoczesnością i z troski o kobiety. Stworzyliśmy naturalne, wegańskie i przyjazne środowisku produkty do pielęgnacji ciała, których sekret tkwi w odpowiednim połączeniu dobrej jakości olejów, maseł oraz innych składników aktywnych zamkniętych w minimalistycznych, szklanych opakowaniach. 98% składników naszych produktów to składniki pochodzenia naturalnego. Nasze produkty nie zawierają składników z przeciwskazaniami dla kobiet w ciąży, nie były też testowane na zwierzętach.

Nasze opakowania i etykiety są transparentne, bo taka jest nasza marka. Nie akceptujemy jakościowego kompromisu, nie lubimy niemiłego w dotyku plastyku, szeleszczącej folii. Nasze słoiczki są szklane, dzięki czemu nadają się w 100% do recyclingu lub ponownego użytku.

Kochamy kobiety i ich naturalne piękno.

Swoją postawą chcemy pokazać, że nowoczesny styl życia nie musi oznaczać braku szacunku do natury. Tworzone przez nas produkty są czymś więcej niż tylko produktami do troskliwej pielęgnacji ciała. Za ich pośrednictwem chcemy uświadamiać Tobie i innym kobietom, że o pięknie nie decyduje rozmiar, kolor skóry czy pochodzenie, ale wartości, którymi się kierujemy. Szanując różnice między sobą, chcemy zachęcać do dbania o swoje ciało, do znajdywania chwili dla siebie, niezależnie od pełnionej życiowej roli. Uważamy, że każdy centymetr Twojego ciała jest piękny i zasługuje na to, aby traktować go z miłością i szacunkiem. Bez względu na to czy pokrywają go piegi lub rozstępy, czy mieści się w rozmiarze S, czy aktualnie wygodniej mu w XL. Twoje ciało jest piękne, bo jest Twoje. To świadek Twojej indywidualnej, niepowtarzalnej historii. Nie bądź dla niego zbyt surowa. Daj mu odrobinę czułości z MASH.

————————

Każdy ma w sobie piękno. Ty też je #mash.