Melalauca Poland Sp z o.o.

Melalauca Poland Sp z o.o. to firma, która działa już od 1996r. Podstawowym celem spółki jest nie tylko produkcja dermokosmetyków, ale także wdrażanie nowatorskich idei w technologii ich produkcji.
W 2019 r. we współpracy z naukowcami Katedry Chemii Organicznej, Bioorganicznej i Biotechnologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach opracowaliśmy efektywną technologię otrzymywania ekstraktu spilantolu (Melatuline®) z Acmella Oleracea. Metoda ta została opatentowana, a surowiec Melatuline® posiada prawdopodobnie największe stężenie spilantolu na rynku europejskim.

Jak działa spilantol?

Spilantol zmniejsza, a nawet hamuje skurcze mięśni podskórnych, rozluźnia ich napięcie, przyczyniając się do wygładzenia zmarszczek mimicznych na czole, wokół ust i w okolicach oczu. Wykazuje aktywność zbliżoną do działania toksyny botulinowej, a różnica polega jedynie na długości i sile dezaktywacji mięśni, dzięki czemu kosmetyki zawierające spilantol określane są mianem naturalnego, ziołowego botoksu.
Krem przeciwzmarszczkowy z 5% ekstraktem spilantolu (MELATULINE®) 50 ml – okrzyknięty nieinwazyjnym bezpiecznym botoksem. Natychmiastowe działanie kremu, którego efektem jest zmniejszenie napięcia mięśni twarzy daje widoczne wygładzenie zmarszczek potwierdzone badaniami.

Przeciwzmarszczkowe serum do twarzy Melatuline® 30 ml,  wyraźnie wygładza, nawilża i regeneruje skórę. Sprawia, że zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra jędrna i elastyczna.
Zwiększona zawartość składników aktywnych, w tym aż o 50% większa zawartość spilantolu intensyfikuje dobroczynne działanie serum na skórę. Nie tylko spilantol, chodź niewątpliwie najcenniejszy ze składników serum, zachwyca swym cudownym działaniem.