Mydlovnia

Mydlovnia Naturalne Mydła to miejsce tworzone z pasją i zaangażowaniem właściciela – Andrzeja.

W 2016 roku otworzyłem sklep stacjonarny, rok później rozszerzyłem działalność o sklep internetowy mydlovnia.eu. Znajdziecie u mnie zarówno popularne marki na rynku eko-kosmetyków, jak i rzemieślnicze perełki – mało znane produkty z polskich manufaktur, których właściciele wkładają całe serce, by stworzyć kosmetyk spełniający wasze wymagania .

Ręcznie robione kosmetyki i kule kąpielowe Idunn Naturals, a także obecna w naszym sklepie od początku istnienia seria kremów i esencji Polny Warkocz, to jedne z wielu marek dostępnych w moim sklepie. Oprócz dobrego składu, coraz większy nacisk kładę na zmniejszenie ilości produkowanych odpadów, dlatego niezmiernie się cieszę, że mogę wam zaoferować kupno niektórych produktów na wagę-przyniesione przez was słoiki mogę wypełnić masłem do ciała, peelingiem do ciała lub twarzy, czy olejkiem do ciała. Mam również mydła glicerynowe cięte z bloku na wagę oraz duże opakowania zbiorcze chociażby płynu do mycia rąk czy naczyń.

Przez bezpośredni kontakt z producentami mogę dowiedzieć się naprawdę dużo o samym procesie powstawania kosmetyków, jak i niecodziennych właściwościach składników każdego z produktów. Tak zdobyta wiedza pozwala mi doradzać przy wyborze kosmetyków odpowiednich dla Waszych potrzeb. Cały czas doszkalam się i szukam nowych produktów, aby móc Wam zapewnić dostęp do najlepszych kosmetyków w korzystnej cenie.