NATURALNA BOGINI

Platforma sprzedażowo-ogłoszeniowa dla kobiet – miłośniczek natury, zainteresowanych świadomą pielęgnacją i dbaniem o siebie w sposób holistyczny. Misja ta przekłada się na kilka obszarów:

  1. PRODUKTY: portal nie jest zwykłym sklepem internetowym, ale platformą multisprzedażową, na której twórcy zakładają swoje sklepy i sprzedają produkty. Znajdziesz tutaj naturalne kosmetyki, akcesoria, naturalną biżuterię, rzeczy do wystroju wnętrz, inspirowane naturą, itp. Dokonujemy selekcji i dopuszczamy tylko naturalne składy, produkty nie testowane na zwierzętach, wykonane z naturalnych materiałów.
  2. WYDARZENIA: na portalu można umieszczać informacje o organizowanych warsztatach/wyjazdach/spotkaniach kierowanych do kobiet, w tematyce związanej z dbaniem o siebie na poziomie ciała i ducha.
  3. BAZA OSÓB – baza specjalistów i terapeutów w dziedzinach związanych z naturalnymi terapiami, odżywianiem, medytacją, cyklem menstruacyjnym, medycyną chińską, ajurwedą, naturalną pielęgnacją, pracą z ciałem, itd. Może Ty lub ktoś kogo znasz powinien się tutaj pojawić?
  4. BAZA MIEJSC – spa i gabinety kosmetyczne oparte na naturalnych kosmetykach i zabiegach; ośrodki rozwoju i miejsca wypoczynku w duchu slow beauty i blisko natury.
  5. CZYTELNIA – teksty poświęcone naturalnej pielęgnacji i dbaniu o siebie, sezonowe receptury kosmetyczne.
  6. GRUPA NATURALNE BOGINIE: grupa na facebooku działająca jak żywy kalendarz – rozmawiamy o sezonowej pielęgnacji, fazach księżyca, dbaniu o siebie w poszczególnych porach roku.

Redakcja portalu wydaje coroczne kalendarze do życia zgodnie z rytmem natury oraz wellnes plannery pn. PLAN NA DOBROSTAN.

Na stoisku portalu znajdziecie wybrane produkty dostępne na platformie.