Nature Queen

Nature Queen to produkty naturalne, spełniające rygorystyczne normy jakościowe.
Kosmetyki Nature Queen są też ekologiczne, nie zawierają żadnych chemicznych dodatków i szkodliwych substancji. Ponadto w naszej ofercie znajdują się również produkty wegańskie. Wierzymy, że to, co dała nam natura jest zdrowe i wartościowe. Naszym priorytetem jest zdrowie, harmonia i dobre samopoczucie użytkowniczek naszych produktów.
Surowce, które wykorzystujemy do produkcji kosmetyków Nature Queen pozyskujemy z czystych ekologicznie terenów, a w czasie ich transportu dbamy by nie zmieniły swoich właściwości. Kosmetyki Nature Queen nie posiadają w swoim składzie parabenów ani substancji SLS.

Każdy żyjący organizm pochodzi z Natury, można powiedzieć z Matki Ziemi.
W dzisiejszych czasach żyjemy najczęściej z dala od natury, żyjąc w naszych betonowych blokach przesiadując w klimatyzowanych pomieszczeniach odgradzając się od życiodajnej natury ze wszystkich możliwych sił. Zarówno nasze pożywienie jak również nasze kosmetyki są mocno przetwarzane albo wytwarzane w laboratorium. Tracimy kontakt z naszymi korzeniami przez co oddalamy się od Natury, której jesteśmy częścią.
W dzisiejszych czasach Kosmetyki Naturalne w dalszym ciągu kojarzone są ze słabszym działaniem, długoterminowym obowiązkiem stosowania lub brakiem gwarancji skuteczności ich działania.

Nature Queen jest symbolem powrotu do natury bez kompromisów. Produkujemy i udostępniamy rozwiązania, które stoją za produktami o bezkompromisowej, królewskiej wręcz jakości.

Wróć do Korzeni do Matki Ziemi, na Łono Natury dzięki Nature Queen.