NCLA

NCLA to amerykańska marka produkująca lakiery do paznokci, pomadki, scruby i balsamy do ust.

Wszystko w duchu SLOW, poszanowania środowiska i zdrowia. Produkty są w pełni wegańskie, nietestowane na zwierzętach i pozbawione toksyn. Powstają w Los Angeles. Nasze produkty w 100% odzwierciedlają kalifornijski styl: połączenie najwyższej jakość składników z celebracją codziennych rytuałów.

  • Wszystkie lakiery NCLA są pozbawione toksyn, a dodatkowo w pełni wegańskie! Ta luksusowa formuła zapewnia olśniewający blask, szybkie schnięcie i odporność na odpryskiwanie. Oferujemy szeroką gamę kolorów inspirowaną najnowszymi trendami.
  • Olejki do skórek i paznokci wzbogacone w witaminę E, służą do codziennej pielęgnacji. Mają działanie odżywcze i nawilżające. Mają naturalny skład, pozwalają utrzymać paznokcie i skórki w idealnym stanie, wspomagają proces regeneracji zniszczonych paznokci.
  • Idealny duet do pielęgnacji ust, organiczne scruby i balsamy to nowość w ofercie NCLA. Peeling Sugar, Sugar oczyszcza, delikatnie złuszcza i nawilża usta. Balsam Balm bebe pozostawia usta gładkie i idealnie nawilżone. W 100% naturalne, dostępne są w ośmiu różnych smakach.
  • Poznaj bezpieczną formułę pomadek NCLA. Dają trwały efekt półmatowego wykończenia. Pomadki NCLA są silnie napigmentowane, nadają ustom intensywny kolor. Mają efekt nawilżający.